Kategorie: / Odzież i Obuwie

Birex Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Birex
5 / 5 2023-03-28

Cieszy mnie, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2023-01-31

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-08-08

Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Brawo!

5 / 5 2022-07-19

Zamieszczane są tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych firemkach z mojej wioski. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-03-03

Świetna jakość garniturów

Rzetelne opinie o Birex

Birex

Siedziba
Józefów

WWW
http://www.birex.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 789 38 72

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie