Kategorie: / Biuro / Dom

Biuro i dom - sklep z artykułami biurowymi Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biuro i dom - sklep z artykułami biurowymi
5 / 5 2022-08-29

Wstawiam swoje oceny dopiero, gdy mam pewność, że nie zostaną usunięte przez właściciela portalu. Tu moje komentarze są natychmiast publikowane bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą małych czy dużych firm. Widzę, że nie boicie się słów innych i to mi imponuje.

5 / 5 2022-07-30

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać ludziom w wyborze towarów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znalezieniu wiarygodnych sprzedawców. Największym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak redagowania komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-22

Nie tylko oceniam tu produkty, usługi i firmy. Częściej jednak czytam opinie innych ludzi. Dzięki Waszym recenzjom udało mi się kilka razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. Natomiast wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Dziękuję, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-02-18

Miła i profesjonalna obsługa. Spory asortyment i przystępne ceny. Chyba najlepszy sklep z artykułami biurowymi w internecie!

5 / 5 2021-08-22

Wiemy, że marki często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Jednak, w rzeczywistości sytuacja bywa różna i nie zawsze odzwierciedla to rzeczywistość przedstawioną w reklamach. Dlatego uważam, że Internetowe strony są bardzo pomocne w tym aspekcie. Dzięki nim, zaufane marki pod troskliwą opieką swoich odbiorców, mogą zareklamować swoje produkty i uzyskać opinię, a niesprawiedliwi sprzedawcy tracą zaufanie klientów. Bardzo dziękuję!

Rzetelne opinie o Biuro i dom - sklep z artykułami biurowymi

Biuro i dom - sklep z artykułami biurowymi

Siedziba
Warszawa

WWW
https://biuroidom.pl/

Email
[email protected]

Telefon
515 757 722

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie