Kategorie: / Usługi / Pozostałe

Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.
5 / 5 2022-12-04

Tylko wtedy piszę opinie i dokładnie analizuję produkty, kiedy jestem całkowicie pewny, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje recenzje są publikowane niemalże natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, odnoszą się do znanej marki czy korporacji. Widzę więc, że nie ulegacie presji i szanuję to.

5 / 5 2022-09-08

Opinie, które tutaj zamieszczam, dotyczą nie tylko sprzedawców i ich oferty. W rzeczywistości częściej sprawdzam te opinie. Dzięki temu portalowi udało mi się uniknąć kilku niezalecanych umów z przedsiębiorcami. Znajduję zamiast tego markę, która jest naprawdę sprawdzona, i z którą jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że istniejecie.

0 / 5 2018-02-17

Od trzech lat współpracuję z Biurem Informacji Wizualnej i jestem bardzo zadowolony. W odróżnieniu od niektórych innych młodych firm, BIW jest bardzo aktywna, lubi podejmować wyzwania i zawsze stara się jak najlepiej wywiązać się ze swoich zleceń. Zlecam im wykonanie moich projektów, takich jak fototapety, recepcje czy wydruki na szkle, a oprócz produkcji BIW zajmuje się również montażem dla moich klientów. Szczerze polecam ich usługi i pozdrawiam cały zespół BIW.

Rzetelne opinie o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.

Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://biuroinformacjiwizualnej.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie