Kategorie: / Budownictwo / Przemysł i produkcja / Usługi

Biuro Inżynierskie Konstruktor - Spawanie, Konstrukcje Stalowe, Projekty CAD Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biuro Inżynierskie Konstruktor - Spawanie, Konstrukcje Stalowe, Projekty CAD
5 / 5 2023-03-31

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w dokonywaniu trafnych wyborów produktów, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w wyborze sprawdzonych sklepów. Co w mojej opinii jest dużym plusem tego miejsca, to fakt, że nie zmienia się komentarzy. Opinie są praktycznie natychmiastowo publikowane na serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-29

Wiemy, że marki podobnie jak rząd często obiecują wiele, jednak w rzeczywistości bywa różnie i nie zawsze tak kolorowo jak w reklamach. Dlatego uważam, że w sieci powinny działać takie miejsca, gdzie zaufane firmy mogą promować się i otrzymywać opinie od klientów, a nieodpowiedzialni przedsiębiorcy tracą poparcie swoich odbiorców. Dziękuję!

5 / 5 2022-03-03

Super warsztat. Pełna profeska. Super ceny. Polecam wszystkim!

5 / 5 2021-10-24

Tworzę recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one modyfikowane lub usuwane przez osobę zarządzającą stroną. Tutaj moje opinie są publicznie widoczne zaraz po opublikowaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, odnoszące się do znanej marki lub lidera rynku. To pokazuje, że nie poddajecie się presji i szanuję Was za to.

5 / 5 2021-08-18

Jestem radosny, że mogę asystować innym klientom w odnalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz w zlokalizowaniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Z punktu widzenia, to co najważniejsze w tym serwisie, to brak moderacji opinii. Opinie są natychmiastowo opublikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Biuro Inżynierskie Konstruktor - Spawanie, Konstrukcje Stalowe, Projekty CAD

Biuro Inżynierskie Konstruktor - Spawanie, Konstrukcje Stalowe, Projekty CAD

Siedziba
Ruda Śląska

WWW
https://bikonstruktor.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 695655238

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie