Kategorie: / Nieruchomości

BIURO NIERUCHOMOŚCI ABRYS Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o BIURO NIERUCHOMOŚCI ABRYS
5 / 5 2022-06-11

Polecam!

Nie spodziewałem się, że wszystko będzie się tak szybko układać. Pan Krzysztof jest bardzo precyzyjny i dba o każdy najmniejszy detal. On jest osobą, która bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę i posiada duże doświadczenie w tym fachu. Nie jest zaskoczeniem, że ma tak dużo pozytywnych opinii od klientów.

5 / 5 2022-06-11

Polecam!

Byłem zaskoczony tym, jak szybko to się stało. Pan Krzysztof dokładnie zatroszczył się o każdy detal. On jest wiarygodną osobą, mającą dużo doświadczenia. Nie ma nic dziwnego w tym, że posiada tak wiele pozytywnych opinii.

2 / 5 2018-12-23

Zaprzepaszczony Olsztyn Podgrodzie Gotowca. Najpierw, deweloper z którym mieliśmy do czynienia, zanim przepadł z pieniędzmi, nic nie zrobił, co zniechęciło nas do współpracy z dystrybutorem mieszkań. Po drugie, nie rekomenduję wynajmowania mieszkań na ulicy Gotowca. Są one całkowicie zaniedbane, w pryzmie komuny, a właściciele są chciwi i nie szanują najemców. Wielu ludzi ucieka z tych mieszkań. Nigdy więcej!

5 / 5 2018-10-19

Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na skorzystanie z usług tego biura nieruchomości. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany z szybkości przeprowadzonych transakcji, profesjonalnego doradztwa w wyborze, bezpiecznego podpisania umowy i innych istotnych formalności. Przedstawiciel z biura Abrys posiadał ogromne doświadczenie, wiedzę oraz umiał sprawnie radzić sobie z wymagającymi klientami.

Rzetelne opinie o BIURO NIERUCHOMOŚCI ABRYS

BIURO NIERUCHOMOŚCI ABRYS

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.abrys.otodom.pl

Email
[email protected]

Telefon
0 71 781 82 60

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie