Kategorie: / Nieruchomości

Biuro Nieruchomości ARENDARSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biuro Nieruchomości ARENDARSKI
5 / 5 2023-11-07

Bardzo profesjonalni,pomocni.Wszyscy sympatyczni.Niczym niemusialam Isię martwić. Polecam.

5 / 5 2022-03-18

Rozumiemy, że przedsiębiorstwa, podobnie jak politycy, chętnie składają obietnice. Jednak w rzeczywistości sytuacja bywa inna - nie zawsze jest tak dobrze, jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że strony internetowe takie jak te są bardzo dobrym rozwiązaniem. Wiarygodne firmy, które martwią się o swoich klientów, mają okazję zareklamować swoją działalność oraz otrzymać opinie, a nieuczciwi sprzedawcy tracą reputację wśród swoich klientów. Gratulacje!

5 / 5 2021-12-12

Cieszę się, że mogę pomagać innym osobom w znalezieniu towaru, zamówieniu usługi lub znalezieniu zaufanego partnera do inwestycji. Według mnie, ogromnym plusem tego serwisu jest fakt, że komentarze nie są cenzurowane. Opinie są dodawane na portalu bez żadnych zmian ani modyfikacji ze strony administratorów.

0 / 5 2018-05-08

Zalecam zachować ostrożność wobec interesujących historii tego człowieka i samodzielnie sprawdzić, co opowiada o budynku. Okazało się, że kilka rzeczy wyglądało zupełnie inaczej niż mówił on. Były to właśnie argumenty, którymi często posługiwał się podczas sprzedaży. W mojej ocenie, wygląda to na celowe dezinformowanie w celu dokonania sprzedaży mieszkania.

Rzetelne opinie o Biuro Nieruchomości ARENDARSKI

Biuro Nieruchomości ARENDARSKI

Siedziba
Gorzów Wielkopolski

WWW
http://www.arendarskinieruchomosci.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 95 7 390 650

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie