Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

BIURO PODRÓŻY KAROL TRAVEL KAROL KRYSTJAŃCZUK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO PODRÓŻY KAROL TRAVEL KAROL KRYSTJAŃCZUK
5 / 5 2023-02-23

Zanim naciśnę przycisk "zamawiam", najpierw sprawdzam opinie innych użytkowników na temat e-sklepu i produktu, który chcę kupić. Robię to od kilku lat i nigdy nie miałem kłopotów. Polecam tę witrynę każdemu, kto nie chce marnować czasu i nerwów na wymianę, odsyłanie towarów, składanie reklamacji czy nieprzyjemne dyskusje ze sprzedawcami.

5 / 5 2022-11-04

Wiadomo, że sprzedawcy, podobnie jak rząd, często obiecują wiele, ale niestety rzeczywistość bywa inna niż reklamy. To dlatego uważam, że portale internetowe są bardzo ważne. Dzięki nim nowoczesne firmy mają szansę pokazać swoje dobre strony i dowiedzieć się, gdzie można poprawić jakość usług, a natomiast niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie klientów. Taka sytuacja jest w pełni uzasadniona!

5 / 5 2022-10-01

Nie tylko piszę recenzje o produktach i usługach, ale także bardzo często je czytam. Dzięki waszym opinii już kilka razy udało mi się uniknąć zawierania umowy z nieuczciwymi przedsiębiorcami. W zamian za to, wybrałem godne zaufania przedsiębiorstwo, z którym nadal jestem lojalnym klientem. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-05-30

Jestem zdania, że każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów, usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie mieliśmy styczność. Choć zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, jeżeli zauważam, że dany sprzedawca ma praktycznie same negatywne oceny, kontynuuję poszukiwania, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2018-07-11

Polecam - bardzo dobre biuro.

Rzetelne opinie o BIURO PODRÓŻY KAROL TRAVEL KAROL KRYSTJAŃCZUK

BIURO PODRÓŻY KAROL TRAVEL KAROL KRYSTJAŃCZUK

Siedziba
Łęczna

WWW
http://www.karoltravel.pl

Email
[email protected]

Telefon
605251020

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie