Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.56
opinie o Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.
1 / 5 2023-09-04

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego biura. Powód? Na moje zgłoszenie, że w hotelu, do którego wysłało nas biuro są KARALUCHY, mnóstwo karaluchów, na korytarzu, w pokoju, wszędzie, biuro odpowiedziało, że to, cytuję "normalne" i zakończyło sprawę. Płacisz za wycieczkę i żegnaj, dalej radź sobie sam. Nauczka dla mnie, żeby korzystać z renomowanych biur podróży a nie takich, o których nikt nie słyszał.

5 / 5 2018-10-21

Pani Marianna działała niezwykle szybko. W zaledwie 20 minut otrzymaliśmy wszystkie dokumenty pocztą elektroniczną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej działania :) Niestety, biuro nie zapewnia rezydenta na miejscu, co może stanowić pewien problem dla niektórych osób. Jednakże, polecam ich usługi.

5 / 5 2018-10-21

Pani Marianna działała niezwykle szybko. W ciągu 20 minut otrzymaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty drogą mailową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej działania :) Należy jednak zauważyć, że biuro nie zapewnia rezydenta na miejscu, co może stanowić problem dla niektórych. Polecam jej usługi.

5 / 5 2018-05-27

Dzięki Travelplanet, pierwszy raz skorzystałam z ich biura podróży, aby wybrać się na wakacje do Hiszpanii na Costa Brava. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, było super, więc chciałabym podziękować organizatorom za miło spędzony czas.

5 / 5 2018-05-27

Po raz pierwszy postanowiłam skorzystać z usług biura podróży Travelplanet i zdecydowałam się na wakacje w Hiszpanii, na Costa Brava. Całe doświadczenie przeszło moje oczekiwania - wszystko było świetnie zorganizowane i spełniło moje oczekiwania. Bardzo chciałabym podziękować organizatorom za wspaniale spędzony czas.

5 / 5 2018-05-15

Leciałam z tą firmą na Maltę, super ! polecam

5 / 5 2017-10-23

Czy mogę zaoferować przepisanie tekstu innymi słowami dla Ciebie? Rozmawiają z klientem, uważnie słuchają jego potrzeb, podejmują nietypowe działania i udzielają najlepszych porad. Oprócz tego, prezentują pełen profesjonalizm i szacunek, a także oferują naprawdę interesujące miejsca do odwiedzenia. I co ważne, nie jest to drogie! Serdecznie POLECAM :) - Beata

5 / 5 2017-10-23

Rozmawiają z klientem, starają się zrozumieć jego potrzeby, podejmują nietypowe działania, oferują najlepsze rozwiązania. Wszystko to w połączeniu z profesjonalizmem, uprzejmością oraz naprawdę interesującymi miejscami. I to za przystępną cenę! Gorąco polecam :) Beata

2017-08-31

Dzięki Yobboo przeżyłam wakacje swojego życia! To na pewno nie będzie moja ostania wyprawa z tym biurem!

0 / 5 2017-08-30

Zazwyczaj nie wyrażam swojej opinii, ale tym razem postanowiłem to zrobić. Tego typu podróże nie zdarzają się często. To niezwykła przygoda. Panuje wspaniały klimat, który pozostawi piękne wspomnienia. Oprócz tego, mam też solidarnych kolegów z biura, na których zawsze mogę liczyć, niezależnie od sytuacji. Już planuję kolejny wyjazd. Wysyłam pozdrowienia dla całej ekipy!

0 / 5 2017-08-30

Zazwyczaj nie wyrażam swojej opinii, ale teraz zdecydowałem się to zrobić. Tego rodzaju podróż nie spotyka się często. Jest to prawdziwa przygoda, niesamowita atmosfera. Wiążą się z nią piękne wspomnienia. Dodatkowo, mamy tutaj również fantastycznych ludzi z biura, na których zawsze można polegać w każdej sytuacji. Już planuję kolejną wycieczkę. Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

5 / 5 2017-05-29

Nie ma nic lepszego niż dobrze zorganizowany urlop w urokliwej lokalizacji. Yobboo zawsze utrzymuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdecydowanie polecam to biuro! To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają to, co robią. Mają wysoki standard organizacji, interesującą ofertę i konkurencyjne ceny! Bez wątpienia skorzystam jeszcze niejednokrotnie! :)

Rzetelne opinie o Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.

Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.

Siedziba
Poznań

WWW
http://yobboo.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie