Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.
5 / 5 2018-10-21

Pani Marianna zadziałała dosłownie błyskawicznie. W ciągu 20 min mieliśmy wszystkie dokumenty na mailu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działania :) Biuro nie oferuje jednak rezydenta na miejscu co dla niektórych może być problemem. Polecam

5 / 5 2018-05-27

Leciałam z tego biura na wakacje pierwszy raz przez Travelplanet do Hiszpanii na Costa Brava,wszystko było zgodne z oczekiwaniami,super,bardzo dziękuję organizatorom za mile spełniony czas.

5 / 5 2018-05-15

Leciałam z tą firmą na Maltę, super ! polecam

5 / 5 2017-10-23

Rozmawiają, słuchają potrzeb klienta, działają niesztampowo, doradzają najlepsze rozwiązania. Do tego pełen profesjonalizm i kultura oraz na prawdę ciekawe destynacje. I niedrogo! . POLECAM :) Beata

2017-08-31

Dzięki Yobboo przeżyłam wakacje swojego życia! To na pewno nie będzie moja ostania wyprawa z tym biurem!

2017-08-30

Zwykle nie pisze opini ale tym razem napiszę. Taka podróż nie zdarza się często. Jest przygoda. Jest klimat. Są wspomnienia. I są ludzie z biura, na których można liczyć w kazdej sytuacji. Już planuję nowy wypad. Pozdrawiam całą ekipę!!

5 / 5 2017-05-29

Nie ma nic lepszego niż dobrze zorganizowane wakacje w pięknym miejscu. Yobboo za każdym razem utrzymuje wysoki poziom oferowanych przez siebie usług. Zdecydowanie polecam to biuro! Profesjonaliści przez duże "P", którzy doskonale wiedzą co robią! Wysoki poziom organizacji, ciekawa oferta i konkurencyjne ceny! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam!:)

Rzetelne opinie o Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.

Biuro podróży Yobboo Sp. z o.o.

Siedziba
Poznań

WWW
http://yobboo.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie