Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI
5 / 5 2019-03-18

Firma Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki nadzoruje finanse mojej firmy. Zawsze są gotowi do pomocy i udzielają porad. Zapewniają profesjonalny nadzór nad poprawnością dokumentów. Biuro jest uczciwe, dostępne w przystępnych cenach i wykazuje się profesjonalizmem. Oferowane usługi są wykonywane starannie. Jestem wdzięczny/a.

5 / 5 2018-04-02

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Sprawnie zarządzanie finansami dużego przedsiębiorstwa. Zdecydowanie polecam. Jestem wdzięczny za profesjonalną i wszechstronną obsługę w korzystnej cenie. Niedawno otrzymałem fachowe doradztwo finansowe, które uchroniło mnie przed niepotrzebnymi trudnościami. Serdecznie dziękuję!

5 / 5 2018-01-26

Bardzo się cieszę, że rozpocząłem współpracę z tak młodym, ale wykwalifikowanym zespołem, który elastycznie podszedł do mnie jako klienta. Ich oferta była dostosowana do moich potrzeb i wysokość faktur na koniec miesiąca nie była dla mnie zaskoczeniem, a raczej czymś bardzo pozytywnym. Korzystałem wielokrotnie z ich fachowego doradztwa w zakresie finansów. Mają pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową, zawsze dokładnie, starannie i bezbłędnie, co sprawia, że urzędy i pracownicy nie mają się do czego przyczepić. Jestem bardzo zadowolony i pozdrawiam.

5 / 5 2017-06-28

Biuro Rachunkowe Rafała Chojnackiego przynosi mi dużą ulgę w prowadzeniu mojej własnej firmy. Mogę zawsze polegać na ich profesjonalnym doradztwie. Daję im zadanie odpowiedzialnego zarządzania księgowością, tworzenia raportów i dokumentów, reprezentowania mnie przed urzędami oraz prawidłowego rozliczania moich pracowników. Biuro zawsze działa terminowo i skrupulatnie, co pozwala na utrzymanie wszystkiego na poziomie, który mnie usatysfakcjonuje.

Rzetelne opinie o BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI

BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.biuro-chojnacki.pl

Email
[email protected]

Telefon
533-479-944

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie