Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI
5 / 5 2019-03-18

Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki sprawuje kontrolę nad finansami mojej firmy. Zawsze potrafią chętnie pomóc i doradzić. Profesjonalny nadzór nad formalną poprawnością dokumentów. Biuro jest uczciwe, niedrogie i profesjonalne. Usługi są wykonywane z należytą starannością. Dziękuję.

5 / 5 2018-04-02

Indywidualizacja potrzeb i oczekiwań klienta. Umiejętne radzenie sobie z prowadzeniem finansami dużego przedsiębiorstwa. Szczerze polecam. Jestem wdzięczny za fachową, kompleksową obsługę w bardzo dobrej cenie. Ostatnio profesjonalnie doradzili mi w kwestii finansowej, dzięki nim nie wpakowałem się w niepotrzebne problemy. Bardzo dziękuję!

5 / 5 2018-01-26

Ogromnie cieszę się z podjęcia współpracy z tak młodym, ale wykwalifikowanym zespołem, które elastycznie podszedł do mnie jako klienta. Oferta została dostosowana do moich potrzeb, a więc wysokości faktur na koniec miesiąca nie są dla mnie zaskoczeniem, a jak już to jedynie pozytywnym. Wielokrotnie korzystałam z fachowe doradztwa w zakresie finansów. Pełna obsługa księgowa i kadrowa-płacowa. Zawsze dokładnie, starannie i bezbłędnie - tak, że urzędy, jak i pracownicy nie mają się do czego przyczepić. Jestem zadowolona i pozdrawiam.

5 / 5 2017-06-28

Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki jest dla mnie ogromnym wsparciem przy prowadzeniu własnej firmy. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo. Profesjonalnie zajmują się prowadzenie księgi finansowej, sporządzają raporty, dokumenty, reprezentują mnie przed urzędami i rzetelnie rozliczają moich pracowników. Biuro jest zawsze terminowe i dokładne, przez co wszystko jest na najwyższym poziomie, a ja jestem zadowolony.

Rzetelne opinie o BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI

BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.biuro-chojnacki.pl

Email
[email protected]

Telefon
533-479-944

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie