Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Usługi

BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA
5 / 5 2019-02-24

Pani Monika Iskra z Biura Tłumaczeń InterLogos terminowo i starannie przeprowadziła tłumaczenia tekstów na język słowacki i angielski powierzone przez naszą firmę. Firma ta wykazała się precyzją i zawodowym podejściem.

5 / 5 2019-02-24

Firma Biuro Tłumaczeń InterLogos, kierowana przez Panią Monikę Iskrę, terminowo i solidnie przeprowadziła tłumaczenia tekstów na język słowacki i angielski, które zostały powierzone jej do wykonania. Przedsiębiorstwo zaprezentowało precyzję oraz profesjonalizm.

5 / 5 2018-02-22

Współpracę z firmą Interlogos podjęliśmy w 2007 r., kiedy rozpoczynaliśmy działalność na polskim rynku. Od początku, firma Interlogos tłumaczyła dla nas ważne dokumenty operacyjne, niezbędne do rozwoju naszej firmy. Interlogos zyskał nasze zaufanie dzięki swojej rzetelności, terminowości i pełnemu zaangażowaniu tłumaczy. Ich tłumaczenia były zawsze wysokiej jakości, co spowodowało kontynuacje współpracy do dzisiaj. Gorąco polecamy usługi Interlogos.

5 / 5 2017-10-06

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy z firmą BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS. W szczególności doceniamy ich zaangażowanie w realizację zleceń, rzetelność, terminowość i łatwość kontaktu. BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS wykonało dla nas kilka pilnych tłumaczeń sprawnie i szybko. Gorąco polecamy wszystkim współpracę z tą firmą.

Rzetelne opinie o BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA

BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://www.interlogos.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48606101715

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie