Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Usługi

BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA
5 / 5 2019-02-24

Biuro Tłumaczeń InterLogos Pani Moniki Iskry w terminie i rzetelnie wykonało powierzone zlecenia (tłumaczenie tekstów na język słowacki i angielski). Firma wykazała się dokładnością i profesjonalizmem.

5 / 5 2018-02-22

Współpracę z firmą Interlogos nawiązaliśmy w 2007 roku, kiedy nasza firma rozpoczynała działalność na rynku polskim. Od samego początku firma Interlogos wykonywała dla nas tłumaczenia wszystkich dokumentów operacyjnych, które były fundamentalne dla rozwoju naszej firmy. Firma Interlogos dała się poznać jako rzetelna firma. Zawsze mogliśmy liczyć na terminowość i pełne zaangażowanie ze strony tłumaczy z Interlogos. Wszelkie tłumaczenia były znakomitej jakości, co przekonało nas do kontynuowania współpracy aż do dnia dzisiejszego. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Interlogos.

5 / 5 2017-10-06

Współpracę z firmą BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS oceniamy pozytywnie, a w szczególności jej zaangażowanie w realizację zleceń, rzetelność, terminowość i bezproblemowy kontakt. BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS wykonało dla nas sprawnie i szybko kilka pilnych tłumaczeń. Polecamy wszystkim współpracę z tą firmą.

Rzetelne opinie o BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA

BIURO TŁUMACZEŃ INTERLOGOS MONIKA ISKRA

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://www.interlogos.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48606101715

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie