Kategorie: / Usługi

Biuro Tłumaczeń VEROLING Opinie Klientów

średnia ocen: 0
opinie o Biuro Tłumaczeń VEROLING
2018-10-11

Zwracamy się do Verolingu sporadycznie, stąd tez dosc ciezko na podstawie kilku projektow wydac opinie. Biuro tłumaczeń tłumaczy i tłumaczy dobrze. Przynajmniej jak na razie to najpewniejsze miejsce gdzie można zlecić tłumaczenia techniczne. Jest działający system ISO, co jest dość istotne z uwagi na wewnętrzne wymagania wobec naszych dostawców usług. Komunikacja z konsultantkami była jak dotąd dobra, projekty oddawane są na czas, od czasu do czasu wyślą voucher dający zniżki na usługi tłumaczenia i transkrypcji. Na minus - ciężko się dodzwonić, trzeba pisać. Nie planujemy zmieniać tego biura na inną agencję tłumaczeń.

2018-05-20

DRAMAT. Nie zapłacili za fakturę (kwota 200 PLN netto!), nie odpisują na mejle, nie odbierają telefonów. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH TŁUMACZY!

2017-12-16

Świetnie wykonany projekt nr 2017/381. Bardzo dobrzy copywriterzy i to w różnych językach. Biuro tłumaczeń kojarzy się z nudnymi dziewczynami i podzlecaniem tłumaczom, ale nie w ich przypadku!

2017-07-03

Na plus bardzo wysoka jakość tłumaczenia na niemiecki (zamawialiśmy tłumaczenie na niemiecki strony na Wordpressie). Przyjemna pani z obsługi. Na minus - trochę za bardzo wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Jak się komuś nie spieszy, a ma być dobrze, look no further! ;-)

Rzetelne opinie o Biuro Tłumaczeń VEROLING

Biuro Tłumaczeń VEROLING

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie