Kategorie: / Biuro / Pozostałe

Biurwa.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Biurwa.pl
5 / 5 2022-06-17

Publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratora serwisu. Tutaj każdy mój komentarz jest natychmiast widoczny, bez względu na to, czy jest pozytywny czy negatywny, dotyczy małej firmy lub dużej korporacji. To pokazuje, że nie boicie się konfrontacji. Dlatego szanuję Was za to.

5 / 5 2022-02-20

Moim zdaniem, każdy człowiek powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, gusty są indywidualne i nie powinno się nad nimi dyskutować, ale jeśli zauważam, że firma otrzymuje głównie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-22

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi miał do czynienia. Wiem również, że nie zawsze każdy będzie z nich zadowolony, jednak gdy widzę, że sprzedawca lub dostawca usług ma wyłącznie negatywne opinie, to się zastanawiam, czy warto się z nimi angażować, ponieważ istnieją podejrzenia, że niektóre z tych ocen są uzasadnione.

5 / 5 2021-05-07

Zawsze sprawdzam recenzje innych ludzi na tej stronie przed kliknięciem "kupuję" i zagłębiam się w opinie o sprzedawcy i produkcie, który zamierzam zamówić. Praktykuję to już od kilku miesięcy i zawsze unikam nieuczciwych sprzedawców. Polecam to miejsce każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze problemy z wymianami, zwrotami, reklamacjami czy rozmowami z sprzedawcą.

5 / 5 2019-09-18

Ceny jak marzenie

Rzetelne opinie o Biurwa.pl

Biurwa.pl

Siedziba
Kalisz

WWW
https://biurwa.pl/

Email
[email protected]

Telefon
696 686 686

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie