Kategorie: / Pozostałe

Blackgames.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o Blackgames.pl
0 / 5 2018-10-12

Zakup doskonały. Produkt zgodny z opisem, zabezpieczony oryginalną folią. Wysłany kilka godzin po otrzymaniu płatności. Nawet bez rejestracji otrzymałam szczegółowe informacje dotyczące etapów wysyłki. Obawiałam się, czy paczka dotrze przed Świętami, ale okazało się, że były to niepotrzebne obawy.

5 / 5 2018-09-13

Bardzo szybka przesyłka i profesjonalne podejście do klienta, a do tego bonusy w środku, zamówię coś jeszcze na pewno :)

0 / 5 2018-08-18

Ten sklep działa bardzo sprawnie. Nie ma tu zbędnego gadania, omijania tematu czy dostarczania nieistotnych wiadomości. Kiedy złożysz zamówienie, od razu zabierają się do jego realizacji i wysyłają paczkę. Przesyłka zostaje wysłana w ciągu kilku godzin i zostanie dostarczona na drugi dzień. Ja sam pracuję w dużej firmie internetowej i znam standardy obsługi klienta, które powinny być przestrzegane, a tutaj dokładnie tak jest. Dziękuję!

2 / 5 2018-07-27

Produkt został uszkodzony. Po zwróceniu go w ramach reklamacji otrzymałem odpowiedź, że będę musiał czekać 2-3 tygodnie na naprawę. Gdy zapytałem o możliwość rezygnacji z umowy, zostałem poinformowany, że nie jest to możliwe. Dopiero po próbie rezygnacji z umowy i nacisku na przyspieszenie całej sprawy otrzymałem nowy produkt. Mimo atrakcyjnych cen, nie zalecam.

5 / 5 2018-06-30

Wysyłka była niezwykle szybka. Złożyłem zamówienie w czwartek wieczorem, a już w sobotę dostałem dysk. Nawet pomimo tego, że nie zarejestrowałem się w sklepie, otrzymałem powiadomienia o każdej zmianie dotyczącej statusu zamówienia. Cały proces był przeprowadzony szybko i profesjonalnie.

5 / 5 2018-06-30

Przesyłka była niewiarygodnie szybka. Zamówiłem dysk w czwartkowy wieczór, a już w sobotę przyszła do mnie. Mimo że nie zarejestrowałem się w sklepie, otrzymywałem stałe powiadomienia dotyczące każdej zmiany statusu mojego zamówienia. Obsługa działająca szybko i profesjonalnie.

5 / 5 2018-03-30

SUPER SKLEP!!! POLECAM BARDZO, JA SAMA BĘDĘ CZĘSTO ZAGLĄDAŁA, GDY BĘDZIE MI COŚ POTRZEBNE.

0 / 5 2018-01-05

Pierwszy raz zdecydowałem się skorzystać z tego sklepu i muszę powiedzieć, że nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojego zamówienia. Co więcej, przesyłka dotarła bardzo szybko, zaledwie w ciągu jednego dnia. Jestem więc chętny, aby wystawić pozytywną opinię dla tego sklepu i sprzedawcy :) Dodatkowo, otrzymałem regularne aktualizacje dotyczące statusu zamówienia wraz z numerem przewozowym, które były wysyłane drogą mailową.

5 / 5 2017-12-29

Ten sklep jest wspaniały! Rok temu zamówiłem grę Ghost Recon Future Soldier i szybko ją otrzymałem. Sklep był ze mną w stałym kontakcie i wysłał mi około 2 e-maile o przewidywanym czasie dostarczenia przez kuriera. Niestety, pudełko dotarło trochę pogniecione, ale to było raczej wina kuriera. Jednakże, wszystko w edycji, którą zamówiłem, było kompletnie. Ogólnie - gorąco polecam ten sklep! :D

5 / 5 2017-12-20

Rewelwcja szybko sprawnie bez problemów. Polecam

5 / 5 2017-11-22

Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona i można było ją nabyć w atrakcyjnej cenie. Produkt dotarł szybko i był zgodny z tym, co zamówiłam. Przez cały proces otrzymywałam informacje na temat statusu paczki. Dodatkowo otrzymałam gratisową smycz i kalendarzyk, co było bardzo miłym gestem. Wszystko odbyło się w sposób profesjonalny i ogólnie mogę polecić tę usługę.

5 / 5 2017-08-04

Transakcja przebiegła wzorowo.Szybka wysyłka i ku mojemu zaskoczeniu extra prezent w przesyłce od sklepu! Szczerze polecam i pozdrawiam zespół BLACKGAMES.

5 / 5 2017-07-08

Dzisiaj rano dostałem przesyłkę, którą zamówiłem wczoraj. Zgodnie z informacją na stronie, otrzymałem produkt, a do tego dostałem darmową smyczkę do telefonu i kalendarz. Jestem pewien, że jeszcze kiedyś złożę zamówienie w tym sklepie. Wszystko przebiegło błyskawicznie, szybko, tanio i bez żadnych problemów.

5 / 5 2017-07-08

Zamówiłem to wczoraj rano, a dzisiaj o południu już mi zostało dostarczone. Produkt był dokładnie taki, jak opisany, a do tego dostałem dodatkową smyczkę do telefonu i kalendarz w gratisie. Na pewno jeszcze w przyszłości zamówię coś w tym sklepie. Sprawnie, szybko, niedrogo i bez żadnych problemów.

5 / 5 2017-06-18

Jestem niesamowicie zadowolony z tego, jak obsługiwano mnie jako klienta oraz z szybkości, z jaką zrealizowano moje zamówienie. Przedmioty, które zamówiłem, były dokładnie takie, jak opisano, i dotarły do mnie w doskonałym stanie, dzięki solidnemu opakowaniu. Bez wątpienia będę tam często robił zakupy. Gorąco polecam.

5 / 5 2017-04-14

Niedawno zamówiłem dwa gry i chciałbym polecić ten sklep każdemu! Przesyłka była bardzo szybka, ładnie zapakowana, a do tego dostałem dodatkowo smycz i kalendarz (naprawdę fajny bonus!). Gorąco polecam wszystkim!

5 / 5 2017-04-14

Jakiś czas temu zamówiłem dwie gry i chciałbym polecić ten sklep każdemu! Przesyłka była bardzo szybka, ładnie zapakowana, a do tego dostałem jeszcze smyczkę i kalendarz (naprawdę fajny dodatek!). Gorąco polecam wszystkim!

3 / 5 2017-04-13

Nie polecam zdecydowanie zakupów w tym sklepie! Kupiłem grę, która miała okładkę w obcym języku (prawdopodobnie hiszpańskim), mimo że na zdjęciu na stronie internetowej widniała okładka po angielsku. Po zrezygnowaniu z zakupu i odesłaniu produktu, nie otrzymałem pełnej kwoty zwrotu, na którą miałem prawo. Sprzedawca ignorował moje e-maile i był niezwykle arogancki podczas rozmowy telefonicznej. To naprawdę nieudane doświadczenie.

Rzetelne opinie o Blackgames.pl

Blackgames.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.blackgames.pl

Email
[email protected]

Telefon
(071) 342 21 51

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie