Kategorie: / Militaria

Blacksword.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Blacksword.pl
5 / 5 2023-04-12

Dotychczas przeglądałem opinie użytkowników na temat firm i ich ofert głównie na platformach takich jak Google i Facebook. Jednak teraz również sprawdzam je na tej stronie. Część opinii jest bardzo emocjonalna, więc trudno uzyskać konkretne informacje na temat samego produktu. Co najmniej jednak można zauważyć, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-04-25

Bardzo mnie raduje fakt, że mogę wspomagać innych klientów w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu wiarygodnego wykonawcy. W mojej opinii, jedną z największych zalet tej platformy jest brak modyfikowania opinii. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

0 / 5 2018-07-13

Produkt, który zamówiłem, został reklamowany jako MEGA OFERTA i miał łącznie 4 dodatki. Niestety, po dokonaniu zakupu otrzymałem zamówienie bez tych obiecywanych dodatków. Mimo złożenia 4 prośb o wyjaśnienie, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na ten temat.

0 / 5 2018-07-13

Produkt, który zamówiłem, został reklamowany jako MEGA OFERTA i miał zawierać 4 dodatki. Niestety, po zakupie otrzymałem zamówienie bez żadnych z tych dodatków. Mimo że złożyłem 4 prośby o wyjaśnienie, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Rzetelne opinie o Blacksword.pl

Blacksword.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://blacksword.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie