Kategorie: / Komputery / Komputery i Internet

BLASTNET Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BLASTNET
5 / 5 2023-02-20

Bardzo cieszę się z możliwości, jaką mam, aby pomagać innym klientom w dokonywaniu wyboru produktów, zamawianiu dostosowanych do ich potrzeb usług czy w wyborze wiarygodnego sklepu. Dużym plusem tego miejsca jest, według mnie, brak edytowania opinii. Opinia jest publikowana prawie od razu na stronie, a zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-13

Jestem wdzięczny, że mam możliwość wspomagania innych konsumentów w dokonywaniu wyboru wysokiej jakości produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz wyborze godnych zaufania partnerów inwestycyjnych. Dużym atutem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak cenzurowania opinii. Komentarze są publikowane na stronie bez zbędnej zwłoki i zarządzający serwisem nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-06-08

Recenzuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moje opinie nie zostaną usunięte lub zmienione przez właściciela strony. Wszystkie moje recenzje pojawiają się natychmiastowo, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych czy dużych firm. Cenię to, że ta platforma nie ustępuje i nie boi się presji.

5 / 5 2021-12-10

Dostawca rozwiązań serwerowych serwery DELL, IBM, HP i inne. Niezawody partner w IT.

5 / 5 2021-11-10

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam informacje o sprzedającym i produkcie na tym portalu. Przeglądam komentarze innych użytkowników, a robie to już od kilku lat i nigdy nie spotkałem się z problemami. Polecam tę stronę każdemu, kto nie lubi tracić czasu na późniejsze reklamacje i inne formalności, czy też nie chce mieć nieprzyjemnych doświadczeń ze sklepem.

Rzetelne opinie o BLASTNET

BLASTNET

Siedziba
Witaszyce

WWW
www.blastnet.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
62 332 3000

Infolinia
-

Logowanie