Kategorie: / Odzież i Obuwie

BLISKOCIALA.COM.PL Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BLISKOCIALA.COM.PL
5 / 5 2023-03-19

Tylko wtedy analizuję i opisuję moje doświadczenia na portalu, gdy jestem pewny, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub ukryta przez moderatora. Wszystkie moje opinie na tej platformie są widoczne dla innych użytkowników prawie natychmiastowo, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą dużej firmy lub małego przedsiębiorstwa. Cenię to, że moderatorzy nie pozwalają na zastraszenie ich użytkowników.

5 / 5 2022-11-19

Nie ograniczam się tylko do opiniowania produktów, usług i firm na tym portalu. Bardziej często staram się czytać opinie innych użytkowników. Dzięki temu znalazłem kilka razy wartościowe rady, które pozwoliły mi uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Natomiast znalazłem i wybrałem odpowiedzialną firmę, której jestem wiernym klientem do dziś. Chciałem wyrazić swoją wdzięczność, że tu jesteście.

5 / 5 2022-06-12

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo do wygłaszania opinii o towarach, usługach lub dostawcach, z którymi miał do czynienia. Niemniej jednak, uważam, że jest niemożliwe zadowolić każdego klienta. Kiedy widzę, że sklep ma głównie negatywne recenzje, unikam go, ponieważ wierzę, że nie pochodzą one bez powodu.

5 / 5 2022-03-01

Od wielu lat korzystam z tego sklepu, gdzie regularnie nabywam rajstopy marki OMSA. Oprócz tego zakupuje również biustonosze od polskich firm takich jak Gorsenia i Ava. Kiedyś zakupiłam także kostium kąpielowy marki Self oraz gacie dla mojego męża. Dodatkowo, kupuje tu piżamy i szlafroki. Wszystkie te produkty są świetnej jakości, łatwo się je pierze i się z nimi nic nie dzieje. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z produktów jak i z dobrze nastawionej obsługi w tym sklepie. Serdecznie pozdrawiamy!

5 / 5 2021-06-27

Często firmy jak i politycy obiecują wiele, ale w rzeczywistości wyniki nie są takie jak obiecywali w swoich reklamach. Dlatego uważam, że serwisy internetowe, które są rzetelne i skupiają się na potrzebach klienta są świetnym rozwiązaniem. Dobre firmy mogą się tam zareklamować i poprawić jakość swojego produktu lub usługi. Natomiast nieuczciwi przedsiębiorcy tracą swoją wiarygodność i klientów. Bardzo dobrze, że takie portale powstają!

5 / 5 2019-09-04

Jestem zadowolona

Rzetelne opinie o BLISKOCIALA.COM.PL

BLISKOCIALA.COM.PL

Siedziba
Białystok

WWW
https://www.bliskociala.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
792-239-970

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie