Kategorie: / Pozostałe

BlochOptyk.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BlochOptyk.pl
5 / 5 2023-02-10

Do tej pory zawsze czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak obowiązkowo czytam je także tutaj. Często komentarze są pełne emocji, więc niekoniecznie dostarczają nam dużo informacji o samym produkcie. Niemniej, przynajmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2022-09-22

Moim zdaniem każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii na temat towarów, usług lub sklepów, które faktycznie wykorzystał. Rozumiem, że nie każdy będzie zawsze zadowolony, ale jeśli widzę, że dany sprzedawca lub dostawca ma wiele negatywnych opinii, z pewnością nie składam u niego zamówienia, ponieważ nie wszystkie negatywne komentarze są niezasadne.

5 / 5 2022-09-08

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał kontakt. Jednak, gdy widzę, że przedmiot ma wiele negatywnych opinii, szukam dalej, ponieważ podejrzewam, że coś jest nie w porządku. Choć zawsze znajdą się ludzie, którzy nie będą zadowoleni.

5 / 5 2021-05-11

Przez ostatnie lata zapoznawałem się z opiniami klientów na temat marek i ich ofert głównie na stronie Google oraz w mediach społecznościowych. Teraz jednak koniecznie zaglądam również tutaj. Czasami komentarze są niewystarczająco merytoryczne, dlatego nie dają wiele informacji na temat samego produktu. Jednak dzięki temu mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2020-02-17

polecam

Rzetelne opinie o BlochOptyk.pl

BlochOptyk.pl

Siedziba
Plewiska

WWW
https://blochoptyk.pl/

Email
[email protected]

Telefon
504 785 960

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie