Kategorie: / RTV

Blueaudio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.83
opinie o Blueaudio.pl
5 / 5 2019-03-05

SUPER MEGA WIELKI POZYTYW ZA POZIOM OBSLUGI !!! JESTEM BARDZO ZADOWOLONY!

5 / 5 2019-01-30

Moim zdaniem ten sklep jest rewelacyjny! Bardzo dobrze działający kontakt telefoniczny oraz mailowy, istnieje możliwość negocjacji ceny, a także korzystnej sprzedaży ratalnej. Nie wspominając o tym, że towar jest pierwszej klasy, pochodzi od renomowanych firm. Jeśli planujesz zakupić dobry sprzęt grający, to tylko w BLUEAUDIO. Z całego serca polecam.

5 / 5 2018-12-22

Polecam ten sklep. Bardzo dobry kontakt, dbanie o klienta oraz fachowa porada i obsługa.

2 / 5 2018-10-27

Jakiś czas temu kupiłem kolumny USHER V-601 w sklepie blueaudio. Cena była o 200 niższa niż u konkurencji, więc postanowiłem je kupić na raty. Wszystko zostało załatwione szybko. Kiedy paczka została dostarczona, mój tata odebrał ją od kuriera, ale nie sprawdził zawartości. Niestety, później odkryłem, że jedna z kolumn ma wgnieciony naroznik. Skontaktowałem się ze sklepem blueaudio, który powiedział, że muszą skontaktować się z kurierem. Niedługo potem dowiedziałem się, że sprzęt był transportowany w nieoryginalnym opakowaniu, co jest nieprawdą, ponieważ posiadam oryginalne opakowanie. Blueaudio miał skierować sprawę na drogę sądową, ale przestałem z nimi mieć kontakt. Nie polecam tego sklepu ani firmy kurierskiej. Zastanawiam się, czy kolumny były już uszkodzone od momentu spakowania w sklepie blueaudio, ale to tylko moje domysły.

5 / 5 2018-09-21

The jest of the best! Jak by wszystkie sklepy miały taką obsługę to Świat był by piękniejszy. Dziękuję i polecam!

5 / 5 2018-06-26

Wybrałem się na kolejne zakupy do blueaudio i muszę powiedzieć, że obsługa jest naprawdę profesjonalna i zaangażowana. Obecnie ciężko znaleźć miejsce, gdzie nie próbują wcisnąć nam czegoś zalegającego w magazynie. Ludzie tam pracujący są fantastyczni i zawsze odpowiednio dobrani do swoich stanowisk. Bardzo polecam to miejsce!

5 / 5 2018-06-26

Już kolejny raz zdecydowałem się na zrobienie zakupów w blueaudio i muszę powiedzieć, że obsługa jest naprawdę profesjonalna i zaangażowana. Teraz ciężko znaleźć miejsce, gdzie nie próbują wcisnąć nam czegoś zalegającego na magazynie. To naprawdę fantastyczne, że w blueaudio pracują osoby, które wiedzą, co robią. Bardzo polecam!

5 / 5 2018-04-13

Jestem ogromnie zadowolony z pomocy, jaką otrzymałem od personelu sklepu przy doborze zestawu. Ich fachowa wiedza i profesjonalne podejście stoi na pierwszym miejscu. Gorąco polecam firmę blueaudio wszystkim!

5 / 5 2018-04-13

Jestem naprawdę zadowolony z pomocy, jaką otrzymałem od obsługi sklepu przy wyborze zestawu. Ich fachowa wiedza i profesjonalne podejście są wyraźnie widoczne. Zdecydowanie polecam każdemu firmę blueaudio!

2018-04-10

Fajny sklep, duży wybór marek i znakomita wiedza sprzedawców. Można polecić każdemu kto chce być miło obsłużony. Zakupiony sprzęcik gra rewelacyjnie.

5 / 5 2018-03-25

Obsługa w sklepie BLUEAUDIO jest bardzo profesjonalna. Termin realizacji zamówienia jest szybki, co jest bardzo ważne. Dodatkowo, można swobodnie porozmawiać z cierpliwym i kompetentnym właścicielem sklepu. Sprzęt, który tam oferują, jest naprawdę świetny i zasługuje na polecenie. Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko, wszystko zostało sprawnie załatwione. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w BLUEAUDIO i szczerze polecam ten sklep. Na pewno jeszcze wielokrotnie będę tam robił zakupy.

5 / 5 2017-09-19

Szanowny Panie Andrzeju, pragnę złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalne rady i obsługę. Życzę Państwu mnóstwa zadowolonych klientów, a ja sam z radością dołączam do tej grupy. Już poleciłem Pana sklep moim kolegom, ale z przyjemnością będę również sam do niego powracać.

5 / 5 2017-09-19

Szanowny Panie Andrzeju, chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne doradztwo i obsługę. Życzę Państwu, aby mieli Państwo jak najwięcej zadowolonych klientów, do których teraz ja również należę. Już poleciłem Pana sklep moim kolegom, ale równie chętnie sam będę do niego powracał.

5 / 5 2017-08-21

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Jakość na najwyższym poziomie. Kolejny zakup audio tylko w salonie blueaudio.pl

0 / 5 2017-08-11

Szanowny Panie Andrzej, dziękuję za stworzenie systemu na tak wysokim poziomie, który według mojej doświadczonej oceny jest doskonały. Jestem przekonany, że moi znajomi również będą korzystać z Pańskich usług. Na pewno będę do Pana wracał...

0 / 5 2017-08-11

Szczęść dobry, Panie Andrzej. Bardzo dziękuję za stworzenie tego rewelacyjnego systemu o tak wysokim poziomie, co mogę stwierdzić na podstawie mojego wieloletniego doświadczenia. Jestem pewien, że moi znajomi również zdecydują się zostać Pańskimi klientami. Na pewno będę jeszcze korzystał z Pańskich usług w przyszłości.

5 / 5 2017-07-14

Ten sklep jest jednym z nielicznych w tej branży, gdzie pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie w swoim zawodzie. Wybór kolumn w moim przypadku okazał się trafiony. Z całym przekonaniem polecam go. Jednak tabela, która przedstawia poziom obsługi, nie zawiera skali.

5 / 5 2017-07-14

Jest to jedno z nielicznych sklepów w tej dziedzinie, gdzie pracownicy mają fachową wiedzę. Wybór kolumn w moim przypadku okazał się trafiony. Zdecydowanie polecam. W tabeli brakuje skali oceny poziomu obsługi.

5 / 5 2017-07-13

Obsługa była niezwykle miła i profesjonalna. Komunikacja zarówno telefoniczna, jak i mailowa, przebiegała doskonale. Transakcja została przeprowadzona i przedmiot dostarczony bardzo szybko. Na pewno jeszcze nie raz będę robić tam zakupy! Szczerze polecam.

5 / 5 2017-07-13

Obsługa w tym miejscu jest bardzo sympatyczna i fachowa. Bezproblemowy kontakt zarówno przez telefon, jak i e-mail. Zamówienie zostało zrealizowane i dostarczone błyskawicznie. Na pewno będę tam jeszcze robić zakupy! Z całego serca polecam.

5 / 5 2017-06-28

Duży wybór sprzetu i bardzo profesjonalne podejście. Doradzili, kupiłem, przywieźli, podłączyli. Wreszcie firma z wzorcami zachodnimi.

Rzetelne opinie o Blueaudio.pl

Blueaudio.pl

Siedziba
Łomża

WWW
http://blueaudio.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie