Kategorie: / Telefony

Bluepen.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o Bluepen.pl
2 / 5 2018-07-12

Coś jest nie tak. Zamówienie zapłacone przy odbiorze zostało anulowane po 3 dniach, ale bez wyjaśnienia przyczyny. Nie jest możliwe skontaktowanie się ze sklepem pod żadnym z podanych numerów telefonu. Zdecydowanie odradzam robienie przedpłaty, ponieważ wiąże się to z ryzykiem. Ogólnie polecam być bardzo ostrożnym.

2 / 5 2018-07-12

Coś jest nie tak. Zamówienie opłacone przy odbiorze zostało anulowane po trzech dniach bez wyjaśnienia przyczyny, i nie można się skontaktować ze sklepem żadnym z podanych numerów telefonu. Wykonywanie płatności z góry wiąże się z ryzykiem i przeznaczone jest dla osób odważnych. Nie polecam, ale wręcz zalecam zachować ostrożność.

2 / 5 2018-01-25

Coś jest tu nie tak. Zamówienie zapłacone przy odbiorze zostało anulowane po trzech dniach, bez wyjaśnienia powodu, i niemożliwe jest skontaktowanie się ze sklepem pod żadnym z podanych numerów telefonu. Wykonanie przedpłaty jest jedynie dla odważnych i może wiązać się z ryzykiem. Decydowanie NIE POLECAM i zdecydowanie zalecam ostrożność.

2 / 5 2018-01-25

Coś jest nie tak. Zamówienie, które miało być opłacone przy odbiorze, zostało anulowane po trzech dniach bez wyjaśnienia, i niemożliwe jest skontaktowanie się ze sklepem pod żadnym z podanych numerów telefonów. Wykonanie przedpłaty jest ryzykowne i przeznaczone dla odważnych. Nie polecam, a wręcz zalecam ostrożność.

Rzetelne opinie o Bluepen.pl

Bluepen.pl

Siedziba
Lubartów

WWW
http://bluepen.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie