Kategorie: / Dom i ogród

BluMeble Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BluMeble
5 / 5 2018-09-21

Bardzo gorąco rekomenduję firmę BluMeble. Kontakt z nimi jest szybki, a wycena jasna i klarowna, otrzymuje się ją w ciągu 24 godzin. Meble są wykonane zgodnie z umową i dostarczone na czas! Chociaż może to wydawać się normalne, w dzisiejszych czasach jest to dużym osiągnięciem. Jeszcze raz polecam tę firmę.

5 / 5 2018-09-21

Gorąco zachęcam do skorzystania z usług firmy BluMeble! Szybki kontakt i jasna, zrozumiała wycena w ciągu 24 godzin. Meble wykonane zgodnie z umową i dostarczone na czas! Choć może to wydawać się normalne, w dzisiejszych czasach jest to już dużo. Raz jeszcze polecam!

0 / 5 2018-05-07

Ta firma jest kompletnym żartem. Nie dość, że czasy oczekiwania są bardzo długie, to jeszcze ceny są ogromne, co mogłoby sugerować wysoką jakość. Niestety, podczas montażu wszystko poszło nie tak jak powinno - ściany są pobrudzone, podłogi zarysowane, a nawet klatka schodowa została zniszczona. Dodatkowo, meble zostały skręcone i dopasowane w taki sposób, że po zaledwie miesiącu trzeba regulować wszystko od nowa.

0 / 5 2017-05-05

Rzeczywiście, Blumeble jako jedyna firma była w stanie w ciągu 3 dni przygotować kompletną i szczegółową wycenę. Zawsze, gdy dzwoniłam, miałam pewność, że się dodzwonię. A kiedy ustaliliśmy termin montażu, rzeczywiście przyjechali! Wykonanie było bez zastrzeżeń, a po zakończeniu pracy nawet posprzątali.

0 / 5 2017-05-05

Naprawdę, tylko Blumeble była w stanie przygotować kompletną i szczegółową wycenę w ciągu zaledwie 3 dni. Zawsze odbierali telefon, gdy do nich dzwoniłam :) I gdy umówiliśmy się na montaż, rzeczywiście przyjechali :))) Wykonali pracę bez jakichkolwiek zastrzeżeń, a po skończonej pracy także posprzątali.

5 / 5 2017-04-22

Komunikacja była bardzo dobra, otrzymałem szybką odpowiedź dotyczącą ceny. Jakość mebli była bardzo dobra, nie miałem żadnych uwag. Montaż był również dobrze zorganizowany i przebiegał sprawnie i czysto. Zdecydowanie polecam tę firmę do zamawiania mebli.

5 / 5 2017-04-22

Komunikacja była doskonała, otrzymałem szybką odpowiedź dotyczącą wyceny. Jakość mebli była bardzo dobra, nie miałem żadnych zastrzeżeń. Montaż został przeprowadzony profesjonalnie i schludnie. Zdecydowanie polecam tę firmę i zachęcam do zamawiania mebli od nich.

Rzetelne opinie o BluMeble

BluMeble

Siedziba
Warszawa

WWW
http://blumeble.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie