Kategorie: / Turystyka i wypoczynek / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Błyskawica - Ośrodek jeździecki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Błyskawica - Ośrodek jeździecki
5 / 5 2023-01-13

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w odnalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze rzetelnego przedsiębiorcy. Największym plusem tej platformy jest według mnie to, że nie ma moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-12-05

Moje recenzje publikuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są natychmiast widoczne bez znaczenia, czy są pozytywne, krytyczne, dotyczą małej rodzinnej firmy czy dużej korporacji. Podziwiam Was za nieustraszoność i szanuję za to.

5 / 5 2022-10-24

Ostatnio przeglądałem recenzje firm oraz ich produktów lub usług użytkowników tylko na profilu firmy w Google i na Facebooku. Teraz regularnie czytam je tutaj. Niekiedy opinie wyrażają silne emocje, dzięki czemu trudno poznać faktyczną wartość produktu. Jednak zawsze możemy być pewni, że zarządzający portalem nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2022-06-07

odpoczynek

Lubię tu przyjeżdżać wypocząć

5 / 5 2021-05-10

Cieszę się, że mogę wspomagać innych użytkowników w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz znalezieniu rzetelnego dostawcy. Wielką zaletą tego miejsca jest dla mnie fakt, że opinia jest publikowana bardzo szybko i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Błyskawica - Ośrodek jeździecki

Błyskawica - Ośrodek jeździecki

Siedziba
Mysłowice

WWW
http://www.blyskawica-myslowice.pl/

Email
-

Telefon
504 532 294

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie