Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Odzież i Obuwie / Dla Dzieci

Bobasimama.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.08
opinie o Bobasimama.pl
5 / 5 2019-02-07

Jestem zdecydowanie polecam. Sklep oferuje ogromny wybór praktycznych produktów. Zakupiłam również dodatkowe akcesoria ochronne, dzięki czemu nie muszę się martwić o bezpieczeństwo mojej córki, gdy skacze w kuchni.

5 / 5 2019-02-07

Postać, której zdecydowanie polecam, to posiada ogromny asortyment użytecznych artykułów. Zabezpieczyłam również swoje otoczenie, nabywając akcesoria, które świetnie chronią moje dziecko przed ewentualnymi urazami podczas skakania w kuchni.

2 / 5 2018-11-29

Zdecydowanie nie polecam. Brak kontaktu ze sprzedającym, brak jakichkolwiek informacji o przesyłce, podejście niesamowicie lekceważące.

5 / 5 2018-08-31

Sklep szybko zrealizował zamówienie i wysłał mi towar. Dlatego też jestem zadowolona że znalazłam tą stronkę. Polecam zakupy w tym miejscu

0 / 5 2018-08-27

Byłam bardzo zaskoczona szerokim wyborem, dlatego zdecydowałam się złożyć pełne zamówienie na ubranka zarówno dla mojego dziecka, jak i dla mnie. Dzięki temu, że mój koszyk przekroczył 200 złotych, dostałam darmową wysyłkę. Jestem zachwycona tym, że ubranka są nie tylko kolorowe, ale również praktyczne i funkcjonalne.

0 / 5 2018-08-27

Ogromnie mnie zaskoczyła szeroka gama różnorodnych ubranek dostępnych w sklepie. Postanowiłam złożyć kompleksowe zamówienie zarówno na ubranka dla mojego dziecka, jak i dla siebie. Co więcej, zamówienie przekroczyło 200 złotych, dzieki czemu otrzymałam darmową wysyłkę. Ubranka są nie tylko kolorowe, ale także bardzo praktyczne, co sprawia mi ogromną radość.

2018-05-23

Najważniejsze, że zamówione rzeczy zgadzają się z opisem i że nie było opóźnień z przesyłką.

0 / 5 2018-05-17

W regulaminie sklepu jest napisane, że po złożeniu zamówienia otrzymamy maila w ciągu jednego dnia roboczego. Jednak minęł już tydzień, a wciąż nie otrzymałem żadnego maila, mimo że zamówienie zostało od razu opłacone. Próby kontaktu telefonicznego i mailowego są ignorowane. Produkt, który zamówiłem, jest teraz oznaczony jako niedostępny. Ten sklep jest naprawdę fatalny.

0 / 5 2018-05-17

Ten sklep okazał się niestety rozczarowujący na wielu poziomach. Jedynie strona internetowa wygląda dobrze i spełnia swoje zadanie. Natomiast wiele innych aspektów, takich jak jakość towarów, czas dostawy i komunikacja ze sprzedawcą, pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie drażniące jest to, że sposób wysyłki wybrany podczas składania zamówienia był ignorowany, co powodowało problemy z przesyłką. Ponadto, sprzedawca nie przesłał żadnych informacji o nadaniu paczki bez uprzedniego zapytania klienta. Klienci, którzy mieli jakieś problemy, nie byli traktowani w sposób profesjonalny. Na przykład kiedy zgłosili reklamację, otrzymali odpowiedź, że "nie można składać pretensji do chińskiego producenta koszul ani do biustonoszy, które są pokazane na stronie internetowej producenta". Sprzedawca również nie chciał przyznać się do błędu w przypadku pomyłki z kolorem koszuli. Z tego powodu, radziłbym uważać na zakupy w tym sklepie.

5 / 5 2017-12-19

Polecam :) Transakcja bez zastrzeżeń.

5 / 5 2017-11-09

Polecam i ja. Zarówno fotelik do auta jak i krzesełko do karmienia eleganckie. Dawno nie cieszyłam się tak z zakupów.

5 / 5 2017-10-31

Nosidełko jest doskonale funkcjonującym i skutecznym rozwiązaniem. Zakupienie go było świetnym pomysłem. Szczerze mówiąc, nie kosztowało dużo, a jest niezwykle trwałe i estetycznie wygląda. Co do sklepu, dostawa była szybka, a klient został traktowany w poważny sposób. Wspaniale.

5 / 5 2017-10-31

Nosidełko sprawdza się doskonale. Zakupienie go okazało się dobrym pomysłem. Nie wymagało dużych wydatków, a jest trwałe i estetyczne. Co do sklepu, zamówienie zostało szybko dostarczone, a obsługa klienta była profesjonalna. Wszystko super.

2 / 5 2017-09-29

W tym sklepie miałam bardzo złe doświadczenia z zakupami online. Telefon do nich nie działał, a e-maile, które wysyłałam, zawsze zwracały mi informację o niemożności dostarczenia wiadomości. Odpowiedzi na moje pytania pochodziły dopiero po wielu próbach skontaktowania się z nimi. Dodatkowo, nie dostałam żadnego potwierdzenia o przyjęciu zamówienia ani informacji o stanie dostawy. Strona internetowa była również nieaktualna, mimo że zamówiłam 17 produktów, tylko osiem z nich było dostępnych. Mimo że ostatecznie otrzymałam swoje zamówione produkty i zwrot pieniędzy za niedostępne, było to dopiero po tygodniu od złożenia zamówienia. Na pewno nie polecam tego sklepu ze względu na słaby kontakt i wiele stresu, który był związany z moimi zakupami.

2 / 5 2017-08-19

Nie polecam tego sklepu ze względu na bardzo długi czas realizacji zamówienia - trwał on aż miesiąc. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu produktów, nie otrzymałam potwierdzenia mailowego, a telefon kontaktowy pozostawał bez odpowiedzi. Dopiero po kilku dniach udało mi się porozmawiać z przedstawicielem sklepu, który zapewnił mnie o rozwiązaniu problemu oraz obiecał wysłanie gratisowego produktu w ramach rekompensaty za moją frustrację. Choć ostatecznie przesyłka dotarła, produkt gratis nie został mi przysłany, co mnie bardzo zdenerwowało. Wnioskuję zatem, że ten sklep nie jest profesjonalny i traktuje swoich klientów zbyt lekko, co na pewno odstrasza klientów, zwłaszcza kobiety w ciąży.

2 / 5 2017-07-09

Nie jestem zadowolona z obsługi sklepu. Zamówiłam przedmiot miesiąc temu i od razu zapłaciłam, ponieważ chciałam, żeby zamówienie zostało jak najszybciej zrealizowane. Jednak do dzisiaj nie otrzymałam towaru i nie mogę skontaktować się ze sklepem w żadny sposób. Korzystam z zakupów online bardzo często, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem odpowiedzialności i profesjonalizmu. Nie polecam tego sklepu.

2017-05-31

Bogaty wybór odzieży ciążowej, ale też innych akcesoriów, dlatego też z tego sklepu jeszcze nie raz skorzystam

5 / 5 2017-05-27

Ten sklep jest naprawdę świetny. Jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia ciuszków tutaj. Muszę przyznać, że są one bardzo fajne i wygodne w noszeniu. Co do samego sklepu, oferta jest ogromna, a transakcja przebiegła bez żadnych trudności. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2017-05-27

Ten sklep to naprawdę świetne miejsce. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że zamówiliśmy tutaj ubrania. Muszę przyznać, że są one bardzo stylowe i wygodne w noszeniu. Co do samego sklepu, jest naprawdę szeroki wybór produktów, a cała transakcja przebiegła bez żadnych kłopotów. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o Bobasimama.pl

Bobasimama.pl

Siedziba
Świdnica

WWW
http://www.bobasimama.pl

Email
[email protected]

Telefon
660491989

Komórka
660491989

Infolinia
-

Logowanie