Kategorie: / Kultura i rozrywka / Poligrafia i wydawnictwo

Bobraz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bobraz.pl
5 / 5 2023-03-16

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2023-02-02

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już z 4 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę uczciwą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2022-11-06

Są tu opinie zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych działalnościach z mojej miejscowości. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-05-23

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie miejsca. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Dzięki!

5 / 5 2019-11-29

polecam, rzetelny sklep

Rzetelne opinie o Bobraz.pl

Bobraz.pl

Siedziba
Tarnów

WWW
https://bobraz.pl/

Email
[email protected]

Telefon
602 180 950

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie