Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

BOCJA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BOCJA
5 / 5 2022-08-31

Ostatnio zacząłem sprawdzać opinie użytkowników na temat firm i sprawdzać portfolio tylko na stronach internetowych, takich jak Google oraz social media. Teraz jednak regularnie zaglądam także tutaj. Czasem oceny są niewystarczająco dokładne, co utrudnia uzyskanie informacji o jakości produktu. Jednak za to mogę mieć pewność, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-03-05

W mojej opinii, każdemu powinno być wolno wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie mieliśmy kontakt. Choć zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, jednak gdy zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, to szukam dalej, ponieważ wiem, że nie powstały one bez powodu.

5 / 5 2021-12-17

Jestem zadowolony/a z możliwości, jaką mam, aby pomagać innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb lub w znalezieniu naprawdę uczciwego wykonawcy. Dużym plusem tego miejsca jest brak ingerencji w komentarze, z mojego punktu widzenia. Opinia jest szybko publikowana na stronie i zarządzający jej nie modyfikują.

5 / 5 2021-08-30

Do tej pory jedynie na profilu firmowym w Google i na Facebooku czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług. Teraz jednak koniecznie sprawdzam je również tutaj. Często zauważam, że komentarze są wyraźnie napisane pod wpływem emocji, więc niekoniecznie dużo mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-02-11

Gorąco polecam

Rzetelne opinie o BOCJA

BOCJA

Siedziba
Warszawa

WWW
https://sklepbocja.pl/

Email
[email protected]

Telefon
698-422-402

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie