Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Bodrum Doner Kebap Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bodrum Doner Kebap
5 / 5 2023-02-15

Wypowiadam się tylko wtedy, kiedy mam pewność, że moje opinie nie będą edytowane ani usuwane przez moderatora portalu. Tutaj, na tej platformie, moje opinie są od razu widoczne dla wszystkich, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy lidera rynkowego. Daje to odczucie, że nie boicie się konfrontacji, a za to Was bardzo cenię.

5 / 5 2022-06-28

Jestem radosny, że mogę pomagać innym ludziom w dokonywaniu zakupów, wybieraniu odpowiednich usług i znalezieniu zaufanych sprzedawców. Dużym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak moderacji komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-13

kebaby

Ja cię kręcę, ale smaczne kebaby

5 / 5 2021-09-03

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub nawet ukryte przez osobę zarządzającą platformą. Na tej stronie internetowej moje oceny pojawiają się prawie od razu po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnej marki czy też dużego importera. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. I bardzo to cenię.

5 / 5 2021-08-10

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać, ale jeśli zauważam, że sklep dostaje głównie negatywne opinie, wtedy zdecydowanie nie chcę od niego kupować, ponieważ pewnie nie powstały one bez powodu.

Rzetelne opinie o Bodrum Doner Kebap

Bodrum Doner Kebap

Siedziba
Wieliczka

WWW
https://www.bodrum-kebap.pl/

Email
-

Telefon
507 771 331

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie