Kategorie: / Budownictwo

Bogdański fabryka okien i drzwi Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Bogdański fabryka okien i drzwi
1 / 5 2023-11-19

Najgorsza firma z której usług korzystałem podczas remontu. Okna i drzwi balkonowe żle zmierzone. Są za niskie - górą 5 cm a dołem 2 cm. Nie przyjmują reklamacji, twierdząc ze sami poprosiliśmy o zmniejszenie okien. 2 okna miały być zmniejszone o 3 cm a wykonano 9 cm mniej, drzwi balkonowe są za niskie górą o 6 cm a dołem 2 cm. Do weryfikacji firma przysłała pana Rafała który dokonywał pomiaru i mierząc taśma wskazywała 6 cm a on mówi ze widzi 3 cm. Rozmawiałem w firmie nie przyjmują reklamacji. Pozostało zgłoszenie sprawy do Federacji Konsumentów i dochodzenie roszczeń na drodze sądowej. Masakra. Ponadto pan Rafał zaproponował wycięcie lasu to będziemy mieć więcej światła. Dodaję zdjęcia na potwierdzenie moich roszczeń. Niestety w firmie nikt nie chciał ich obejrzeć ani rzeczowo porozmawiać. Nie przysłano tez rzeczoznawcy. PORAŻKA

3 / 5 2023-08-22

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy, jeśli można tak to nazwać. Obsługa klienta jest mizerna, jakość okien jest żenująca, a zwłaszcza drzwi balkonowe wychodzące z produkcji są krzywe - nie wiem dlaczego, firma twierdzi, że jest to norma. Samo zamknięcie okna sprawia wiele problemów, klamkę trudno przekręcić, a okna nadal tarasują, mimo kolejnych regulacji. Przede wszystkim, okna nie są szczelne. Gdy zgłaszam problem, pseudo serwis przyjeżdża, ale uważam, że nie istnieje prawdziwy serwis. Montażyści, jeśli w ogóle pojawią się w pobliżu, przyjeżdżają brudni i bez doświadczenia w usuwaniu usterek. Po fakcie zdecydowałabym się na skorzystanie z usług bardziej doświadczonych firm, które mają profesjonalny serwis, szanują klienta i dbają o niego nie tylko przed zapłaceniem pieniędzy, ale także w okresie gwarancyjnym. Jestem rozczarowana jakością wykonania, która nie ma nic wspólnego z tą firmą.

5 / 5 2022-05-24

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, dostarczonych usług lub sklepów, z którymi miał kontakt. Moim zdaniem, zawsze będzie ktoś niezadowolony, ale jeśli widzę, że produkt ma wyłącznie negatywne opinie, to nie kupuję go, ponieważ uważam, że tak wiele osób nie może się mylić.

5 / 5 2021-05-25

W ostatnich latach, sprawdzałem opinie klientów o firmach oraz ich produktach lub usługach tylko na profilu firmowym na Google i na stronie Facebook. Teraz natomiast, regularnie czytam je również tutaj, na tym portalu. Często te recenzje są bardzo ogólne, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele o samym produkcie. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

2 / 5 2018-05-15

Nie mogę polecić! Jakość produktów jest po prostu słaba, po niecałym roku od zakupu okleina zaczęła odchodzić od drzwi. Gdy zgłosiłem reklamację, powiedziano mi, że nie zamykałem drzwi używając klamki! Obsługa telefoniczna była fatalna, nieuprzejma i ordynarna.

2 / 5 2018-05-15

Nie mogę polecić tego produktu! Jakość jest po prostu bardzo słaba, po mniej niż roku od zakupu okleina zaczyna odpadać z drzwi. Kiedy zgłosiłem reklamację, zostało mi powiedziane, że to moja wina, bo nie zamykałem drzwi przy pomocy klamki! Obsługa telefoniczna była strasznie nieprofesjonalna i niegrzeczna.

Rzetelne opinie o Bogdański fabryka okien i drzwi

Bogdański fabryka okien i drzwi

Siedziba
Nowy sącz

WWW
http://www.bogdanski.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
( 018 ) 443 69 98

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie