Kategorie: / Gry / Hobby / Kultura i rozrywka

BOLTER.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BOLTER.pl
5 / 5 2022-09-16

Na tej stronie można przeczytać opinie zarówno o znanych markach, jak i o lokalnych firmach z mojej okolicy. Często tutaj zaglądam przed zakupem produktu w sklepie, którego nie znam, i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-08-29

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora strony. Na tej platformie moje recenzje są publikowane natychmiast po ich wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, adresują lokalną firmę czy duże przedsiębiorstwo. Podziwiam waszą niezależność i szacunek dla niej.

5 / 5 2021-12-19

Oprócz składania opinii na temat sprzedających i ich produktów, przeważnie spędzam czas na czytaniu opinii innych osób. Dzięki tej stronie kilka razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z niepoważnym sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego znalazłem wiarygodną markę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że ta strona istnieje.

5 / 5 2021-09-08

Przed zakupem artykułu zobowiązanego do zapłaty, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na stronie internetowej. Praktykuję to od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu i nerwów na nieprzyjemne sytuacje w czasie wymiany, reklamacji lub negocjacji z przedstawicielami sklepów.

5 / 5 2020-11-03

Strasznie lubię tu przychodzić

Rzetelne opinie o BOLTER.pl

BOLTER.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
https://bolter.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 518 139 518

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie