Kategorie: / Usługi

Bomax.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 3.27
opinie o Bomax.eu
0 / 5 2019-01-13

Niedawno odebrano mi wynagrodzenie bez opóźnień, co mnie osobiście ucieszyło. Nie rozumiem, o czym mówią ci ludzie w kontekście czarnego marketingu, gdyż przez cały czas mojej pracy rozmawiałem z innymi pracownikami i nikt nigdy nie skarżył się na żadne problemy w tej dziedzinie.

0 / 5 2019-01-13

Właśnie otrzymałem swoje wynagrodzenie w terminie, co mnie bardzo cieszy. Nie rozumiem, dlaczego mówi się o tym czarnym marketingu, ponieważ zawsze rozmawialiśmy o tym z kolegami z pracy i nikt nie skarżył się na żadne problemy.

5 / 5 2019-01-12

Firma doskonale wywiązała się z trudnego zadania, którego nie były w stanie zrealizować dwie inne firmy. Wykonana praca była na najwyższym poziomie. Zastosowane polimery są rewelacyjnie umieszczone. Cena również jest akceptowalna. Pracowanie z taką firmą, zwłaszcza z Panią Marią, jest naprawdę przyjemne. Gorąco polecam!

2 / 5 2018-06-19

Dobry dzień, odradzam wszystkim podjęcie pracy w tej firmie. Nie są w stanie dotrzymać terminów wypłat, a co do umowy, za każdym razem gdy pytałem, mówili "podpiszemy jutro", jednak do tej pory nie otrzymałem ani umowy, ani pieniędzy. Nie polecam tej firmy nikomu.

2 / 5 2018-06-19

Dzień dobry, odradzam dolączenie do tego Zakładu Pracy. Nie honorują terminów wypłaty, a także ciągle obiecują podpisanie umowy, jednak do tej pory nie dostałem ani umowy, ani wynagrodzenia. Nie polecam tego Zakładu Pracy nikomu.

0 / 5 2018-01-15

Osoba, która jest właścicielem firmy, zatrudnia innych ludzi do wykonywania pewnych zadań, ale niestety nie wypłaca im wynagrodzenia. Ta firma istnieje już od dwóch lat, ale na jej stronie internetowej nie ma żadnych pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Jestem pewien/pewna, że w końcu ludzie, którym właściciel nie wypłacił pieniędzy, będą się frustrować i wtedy rozpoczną się sprawy sądowe. Sama/sam też planuję walczyć o to, czego mi nie wypłacono. Nie zamierzam odpuścić, zwłaszcza że na giełdzie wierzytelności już jest wystawiona faktura na kwotę przekraczającą szesnaście tysięcy złotych.

5 / 5 2018-01-08

Firma bardzo elastyczna we współpracy, terminowo i profesjonalnie wykonująca swoje zadania. Polecam wszystkim którzy szukają rzetelnych firm.

2017-12-21

Ja również jestem zawiedziona współpracą z BOMAX-em jeśli chodzi o płatności to panuje metoda spychologii i odwlekanie na "jutro"

2 / 5 2017-11-12

Firma Bomax wystawia sobie samej pozytywne opinie, jednak nie polecamy współpracy z nimi. Biorą oni zlecenia, których żaden ceniony przedsiębiorca nie chce, a potem płacą powykonawcom marne sumy. Ci wykonawcy mają trudności z wypłatą wynagrodzenia i pracują na złym sprzęcie. Pracownicy hotelu Hilton na Wawrze również nie polecają pracy z Bomaxem, ponieważ może to skończyć się brakiem pieniędzy dla pracowników i problemami z dłużnikami.

5 / 5 2017-10-09

Firma z dużym doświadczeniem w pracach które wykonuje obsługa na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam.

0 / 5 2017-08-27

Ta firma jest w porządku, jedynym problemem są ludzie, którzy chcą tylko dostawać pieniądze za nic. To oni wystawiają negatywne opinie! Nie będziemy wspierać takiego podejścia. To nasz pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie. Pozdrawiamy wszystkich, którzy są chętni do pracy!

5 / 5 2017-07-25

Cześć, Przeglądam posty na temat BOMAX i muszę przyznać, że nie rozumiem ich treści. Ja sam jestem podwykonawcą tej firmy i zawsze otrzymuję terminowo opłaty za faktury. Firma dba o swoich pracowników, a także często pomaga nam w podejmowaniu strategicznych decyzji oraz w organizacji pracy. Sugeruję, aby usuwać posty ludzi, którzy nie znają nawet gramatyki języka polskiego. Ja stanowczo bronię dobrego imienia BOMAX, są oni profesjonalistami, szanują innych ludzi oraz pracę swoich pracowników. Pozdrawiam, Podwykonawca

1 / 5 2017-04-12

Podzielam zdanie, że firma nie wypłaca pieniędzy, szczególnie pani Elsie, która jest jej podwykonawczynią. Do tej pory nie otrzymałem żadnej sumy, jednak posiadam oświadczenie z jej pieczątką i podpisem. Postanawiam udać się do inspekcji pracy oraz skontaktować się z policją.

1 / 5 2017-04-12

Jestem zgodny z tym, że firma nie wypłaca pieniędzy, a szczególnie jej podwykonawczyni, pani Ela. Do tej pory nie otrzymałem ani grosza, ale posiadam oświadczenie z jej pieczątką i podpisem. Zamierzam zgłosić to do inspekcji pracy i na policję.

3 / 5 2017-04-10

firma nie wypłaca należności za zlecone prace, wystawia umowy zlecenia ale ich nie zglasza w Zusie !!! Szczerze odradzam współpracę z ta niby firmą !!!

5 / 5 2017-04-03

Firma profesjonalna, usługi na bardzo wysokim poziomie, rzetelność i terminowość . POLECAM WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM DOBRYCH FIRM

Rzetelne opinie o Bomax.eu

Bomax.eu

Siedziba
-

WWW
http://www.bomax.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie