Kategorie: / Hobby

Bongosklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bongosklep.pl
5 / 5 2022-02-11

Publikuję moje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub usunięte przez właściciela strony na korzyść osoby, którą omawiam. W tym serwisie moje opinie są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, i dotyczą zarówno mniejszych firm, jak i liderów rynkowych. Widzę, że nie boicie się konfrontacji, co jest dla mnie szanowalne.

5 / 5 2021-10-14

Nie tylko piszę tutaj opinie o różnych firmach i markach, ale także często je czytam. Dzięki temu portalowi już sześciokrotnie uniknąłem podpisania umowy z dostawcą, który nie dba o konsumentów. Zamiast tego odkryłem naprawdę wartościową markę, której jestem wiernym klientem do dziś. Na pewno nie tylko ja jestem zadowolony z tego, że jesteście dostępni.

0 / 5 2018-06-16

Zakupiłem u nich dwa bongo i nie miałem żadnych problemów w kontakcie ze sprzedawcą. Wydaje mi się, że sprzedawca jest cudzoziemcem, bo ma zabawną wymowę :) Paczka dotarła do mnie już po dwóch dniach od złożenia zamówienia (około godziny 20). Sprzęt był solidnie zapakowany i szkło wytrzymało podróż bez uszkodzeń.

0 / 5 2018-06-16

U nich zakupiłem dwie bongosy, komunikacja z sprzedawcą była bezproblemowa. Wydaje się, że facet jest obcokrajowcem, ponieważ ma zabawną wymowę :) Paczka dotarła dwa dni po złożeniu zamówienia, około godziny 20. Sprzęt był solidnie zapakowany i szkło przetrwało podróż.

Rzetelne opinie o Bongosklep.pl

Bongosklep.pl

Siedziba
Krakow

WWW
http://bongosklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie