Kategorie: / AGD / Książki / Dla Dzieci

Bookinista.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bookinista.pl
5 / 5 2019-02-14

Nie wszystkie pozycje z zamówienia zostały dostarczone, a także cena nie była poprawiona. Składając reklamację, otrzymałem zwrot pieniędzy za brakującą książkę. Byłoby łatwiej skorygować całe zamówienie, jednak cieszę się, że sklep przyjął moją reklamację, mimo iż nie sprawdziłem przesyłki przy kurierze. Dodatkowo doceniam ich uczciwe podejście w sytuacji, gdy sprzedawali książkę, której tak naprawdę nie mieli. Bardzo polecam ten sklep za ich rzetelność.

0 / 5 2018-10-27

Udało mi się nabyć podręczniki po bardzo atrakcyjnej cenie. Posiadając trójkę dzieci, to naprawdę duży zaoszczędzony pieniądz. Nie widziałam innych tańszych ofert w internecie. Jedyne, co mnie zdenerwowało, to fact, że musiałam zapłacić za przesyłkę pobraniową przy tak dużym zamówieniu (za powyżej 800 zł). Mimo to, wciąż uważam, że i tak było to tańsze.

5 / 5 2017-11-19

Ten sklep jest niezwykle niezawodny. Zdecydowałam się zamówić podręczniki dla całej klasy. Ponieważ były to moje pierwsze zakupy w tym sklepie, miałam pewne obawy (dlatego podzieliłam zamówienie na kilka części). Jednak obsługa była niezwykle szybka, produkty wysokiej jakości, a sam personel bardzo profesjonalny - wszystko było wspaniałe!

5 / 5 2017-11-19

Sklep ten jest niezwykle niezawodny. Zdecydowałam się zamówić podręczniki dla całej klasy. Ze względu na to, że były to moje pierwsze zakupy w tym sklepie, podchodziłam do tego z pewnym niepokojem (dlatego podzieliłam zamówienie na części). Jednakże, obsługa była bardzo szybka, jakość produktów znakomita, a obsługa klienta absolutnie super!

5 / 5 2017-07-02

Otrzymałam niepełne zamówienie, ponieważ zamiast dwóch książek, które były częścią zestawu, otrzymałam tylko jedną. Były problemy ze zrozumieniem brakujących pozycji, ponieważ sklep twierdził, że wszystko jest w porządku. W końcu jednak otrzymałam to, co zamówiłam, więc moja opinia o sklepie jest pozytywna. Bardzo konkurencyjne ceny podręczników są dużym plusem.

Rzetelne opinie o Bookinista.pl

Bookinista.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie