Kategorie: / Pozostałe

Bostonmedia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.25
opinie o Bostonmedia.pl
1 / 5 2018-12-03

Zakupiłem produkt, ale nie zostało mi powiedziane, że jego cena może być zwiększona o opłaty celne. Czekam już ponad miesiąc i okazało się, że produkt musi zostać oclony, podczas gdy powinien dotrzeć do mnie w ciągu maksymalnie 18 dni z europejskiego magazynu. Teraz mam tylko kolejne problemy związane z tą transakcją. Nie jestem pewien, co znajduje się w środku - czy to podróbka czy refurbished. Jest to najgorsza transakcja w moim życiu i uważam, że ta sprawa powinna zostać zgłoszona do prokuratury i biura ochrony praw konsumenta.

3 / 5 2018-11-02

Sprzedający dokonał kilku negatywnych transakcji. Telefony otrzymane nie były zgodne z opisem - były używane, odnowione, miały nieprawidłowy IMEI, były inne niż zamówione, a także były chińskimi podróbkami zamiast oryginalnych telefonów LAND ROVER A1. Ostatecznie otrzymałam podróbki LAND RONER A1 (LENOVO) zwanego modelem 2014 i sprzedający nie zwrócił mi pieniędzy, jedynie dawał obietnice. Sprzedający nie powinien być uważany za wiarygodnego, ponieważ drwi sobie z kupującego. Ostrzegam innych kupujących i odradzam przeprowadzenie jakichkolwiek transakcji z tym sprzedającym.

2 / 5 2018-09-25

Nie polecam. Telefon zamowila 2 miesiace temu , nie otrzymalam paczki ani zwrotu pieniedzy, o ktory proszę od tygodnia.

0 / 5 2018-08-31

Także, zostałam oszukana przez ten sklep. Po dwóch tygodniach użytkowania telefonu HTC One przestał działać, okazało się, że gwarancja już nie obowiązuje, a oprogramowanie zostało zmienione. Obsługa odpowiada na maile bardzo rzadko i w sposób nielogiczny i niejasny. A dzisiaj zażądali ode mnie, abym odesłała telefon do Chin i koniecznie podała numer nadania. To po prostu komedia.

5 / 5 2018-06-29

TElefon zgodny opisem na gwarancji, działa bez zarzutów, używam od miesiąca. Iphone jest nie do zastąpienia. Super kontakt i doradztwo. POLECAM!

2018-06-07

Wszystko sprawnie, 10/10.

3 / 5 2018-04-16

Niepolecam kupowania tam telefonów. Zamówiłem HTC Desire S, ale dostarczyli mi go dopiero po 60 dniach. Miałem otrzymać nowy telefon z 2-letnią gwarancją, którą miało być możliwe zrealizowanie w Polsce. Kiedy jednak włączyłem telefon, cały się zablokował i teraz jest bezużyteczny. Zwróciłem się do HTC z numerem IMEI telefonu i okazało się, że pochodzi on z brytyjskiej sieci Vodafone z gwarancją ważną tylko do 27.04.2014. Przyszło mi to jako "nowy" 31.05.2014. Firma nie odpowiada na moje maile, a ja zaniosłem telefon do sklepu, gdzie trzeci dzień walczą, żeby go naprawić. Dlatego odradzam wszystkie zakupy w tej firmie.

0 / 5 2017-10-27

Czekałam niemal 60 dni na dostawę telefonu z Singapuru. Gdybym wiedziała to wcześniej, nie dokonałabym zakupu. Okazało się, że musiałam dodatkowo zapłacić za cło. Sprzedający, mimo obietnic zwrotu pieniędzy, odmawia zwrócenia tych kosztów. Telefon okazał się bublem, przestał działać po 2 dniach. Nie otrzymałam paragonu ani jakiejkolwiek gwarancji, więc nie mogę go reklamować i odzyskać pieniędzy - po prostu lekceważą mnie jako klienta. Na forum dla użytkowników Androida wypowiadają się również oszukani, dlatego zalecam ostrożność przy zakupie.

5 / 5 2017-10-09

Super sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuje Państwu i pozdrawiam. Na pewno jeszcze tutaj wrócę.

0 / 5 2017-08-29

Jestem niesamowicie wdzięczny za to, że odzyskałem mój telefon, który był naprawiany już kilka miesięcy. Przyznam, że popełniłem błąd, nie oddając go do naprawy od razu po zakupie. Niestety, nie byłam w stanie nawiązać konkretnego kontaktu ze sprzedawcą, a mój telefon był w opłakanym stanie. To naprawdę cenny cud, ponieważ sklep, w którym go kupiłem, nie honoruje zwrotów, co jest niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce.

0 / 5 2017-08-29

Jestem naprawdę zaskoczony faktem, że udało mi się odzyskać telefon, który był w fatalnym stanie i został naprawiony, zwłaszcza po długich miesiącach walki o kontakt z sprzedawcą. Właściwie mogłem oddać go do naprawy od razu po zakupie! Niestety, sklep nie przyjmuje zwrotów, co jest w sprzeczności z prawem obowiązującym w Polsce.

2 / 5 2017-08-25

Kontakt ze ścianą jest łatwiejszy niż z tym sklepem, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów, nic 0. Nie polecam nikomu

2017-08-06

Jestem zadolowona, produkt spełnił moje oczekiwania w 100%, dziękuję również za fachową pomoc.

5 / 5 2017-07-28

Powiem szczerze, że towar jest ok jak za tak niską cenę, tylko paczka trochę długo szła, bo weekend był, ale ok

2017-05-29

dziwna sprawa sklep twierdzi że wysłał przesyłke juz opłaconą z góry a 10 dni mineło a przesyłka nie dotarła coś tu nie gra

0 / 5 2017-04-30

Nie kupuj nic w tym sklepie, chcę cię ostrzec. Dostałem telefon od nich, mówiąc że przedmioty są wysyłane z Europy, ale w rzeczywistości zostały one wysłane z Singapuru i musiałem czekać na nie prawie miesiąc. Po przekroczeniu granicy Polski, paczkę zatrzymał Urząd Celny i nałożył VAT, który musiałem zapłacić. Po zapłaceniu VAT okazało się, że telefon kosztował tyle samo, jak gdybym go kupił w polskim sklepie. Chociaż te informacje są wymienione w regulaminie sklepu, każdy uczciwy sprzedawca powinien umieścić je na stronie z produktem do sprzedaży. Dlatego, jeszcze raz, ostrzegam przed zakupem w tym internetowym sklepie.

Rzetelne opinie o Bostonmedia.pl

Bostonmedia.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie