Kategorie: / Biuro / Edukacja i szkolnictwo / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe / Żywność

BPS Biuro Papier Szkoła Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BPS Biuro Papier Szkoła
5 / 5 2022-06-01

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmienione czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-10-28

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-07-13

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-04-27

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już co najmniej kilka razy uniknąłem współpracy z niewiarygodnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2020-08-05

Najlepsze ceny!

Rzetelne opinie o BPS Biuro Papier Szkoła

BPS Biuro Papier Szkoła

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.papierniczy.com/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
61 822 13 03

Logowanie