Kategorie: / Odzież i Obuwie / Usługi

Bra-Shop Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bra-Shop
5 / 5 2022-09-19

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych produktów, zleconych usług lub firm, z którymi faktycznie miał jakiekolwiek doświadczenia. Oczywiście, różni ludzie mają różne zdania, ale jeśli zauważam, że jakiś przedmiot ma głównie negatywne komentarze, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-17

Przed złożeniem zamówienia, zwykle sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego miejsca i interesującego mnie asortymentu na portalu. Praktykuję to od kilku lat i zawsze mi się to opłacało. Polecam takie sprawdzanie każdemu, kto nie chce później się bawić w wymiany, rezygnacje, reklamacje i dyskusje związane ze sklepem.

5 / 5 2021-08-30

Na tej stronie możesz znaleźć opinie zarówno o popularnych markach, jak i o lokalnych rodzinnych firmach z mojego regionu. Zwyczajowo korzystam z niej przed zakupem produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-06-20

Zanim dokonam transakcji i kliknę przycisk "kupuję", pierwsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sprzedającego i produktu na portalu. Postępuję w ten sposób od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Sugeruję skorzystać z tej strony każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na problemy z wymianami, zwrotami, reklamacjami lub rozmowami ze sklepem.

5 / 5 2021-05-12

Przez wiele lat nosiłam biustonosz, który nie pasował do mojej sylwetki, jednak nie zdawałam sobie z tego sprawy. Odwiedziłam to miejsce i zostałam fantastycznie obsłużona przez bardzo uprzejme panie, które pomogły mi w doborze odpowiedniego biustonosza :) Gorąco polecam wszystkim kobietom ten sklep!

5 / 5 2021-05-12

Przez wiele lat nosiłam biustonosz, który nie pasował do mojego ciała, jednak nie zdawałam sobie z tego sprawy. Otrzymałam tutaj doskonałą obsługę, bardzo przyjazne panie pomogły mi w doborze odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Serdecznie polecam to miejsce wszystkim kobietom!

Rzetelne opinie o Bra-Shop

Bra-Shop

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.bra-shop.pl/

Email
[email protected]

Telefon
737-590-397

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie