Kategorie: / Biuro / Dom / Zegarki i biżuteria

Bracia Ludwińscy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bracia Ludwińscy
5 / 5 2023-03-04

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-04-25

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-02-17

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-31

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem dotąd tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2020-05-25

Mebli z drewna w domu nic nie przebije w wyglądzie.

Rzetelne opinie o Bracia Ludwińscy

Bracia Ludwińscy

Siedziba
Szczecin

WWW
http://ludwinscy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
91 46 44 855

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie