Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Braseria Pasieka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Braseria Pasieka
5 / 5 2022-10-12

Jest oczywiste, że firmy, podobnie jak rząd, uwielbiają robić wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa różna od tego, co przedstawione jest w reklamach. Dlatego uważam, że stworzenie w internecie takich stron jest dobre. Marki, które są rzetelne i troszczą się o klienta, mogą zyskać na tym promocję i poprawić jakość swoich produktów/usług. Natomiast niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Gratulacje!

5 / 5 2022-09-14

Na tej stronie znajdują się opinie zarówno o znanych producentach, jak i o małych firmach z mojego regionu. Zwykle sprawdzam tutaj przed zakupem jakiegoś produktu z nowego miejsca i dotychczas nie byłem zawiedziony. Bardzo cieszy mnie, że powstają takie platformy.

5 / 5 2022-09-14

Na tej stronie przedstawiane są opinie o znanym producentach oraz małych firmach z mojej okolicy. Zazwyczaj tutaj zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i dotychczas nie zostałem zawiedziony. Bardzo się cieszę, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-01-20

Nie tylko zamieszczam tu moje oceny produktów, usług i firm, ale również częściej je czytam. Dzięki waszym opiniom udało mi się uniknąć kilkanaście razy zawarcia umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. W zamian zdecydowałem się na rzetelną firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że jesteście obecni.

5 / 5 2021-11-12

Dotychczas byłem przyzwyczajony do czytania opinii klientów o markach i oferowanym asortymencie tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak świadomie sprawdzam je również tutaj. Niektóre komentarze są zbyt emocjonalne i mało merytoryczne, przez co niewiele mówią o samym produkcie. Jednak przynajmniej mogę zauważyć, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-08-15

Nie mają się czego wstydzić.

Rzetelne opinie o Braseria Pasieka

Braseria Pasieka

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://braseriapasieka.pl/

Email
-

Telefon
530 755 190

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie