Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Braseria Pasieka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Braseria Pasieka
5 / 5 2022-10-12

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-09-14

Zamieszczane są tu opinie zarówno o rozpoznawalnych producentach, jak i o małych firemkach z mojej gminy. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-01-20

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-11-12

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w przeszłości tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-08-15

Nie mają się czego wstydzić.

Rzetelne opinie o Braseria Pasieka

Braseria Pasieka

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://braseriapasieka.pl/

Email
-

Telefon
530 755 190

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie