Kategorie: / Artykuły Medyczne

Brasilgreencoffee.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Brasilgreencoffee.pl
5 / 5 2022-04-14

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wypowiedzenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczanych usług lub firm, z którymi miał bezpośredni kontakt. Jednocześnie trzeba mieć świadomość, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni. W przypadku, gdy widzę, że dane przedmioty czy usługi wzbudzają wyłącznie negatywne opinie, rezygnuję z zakupu, ponieważ nie ma możliwości, aby wszyscy się mylili.

5 / 5 2022-02-12

Wcześniej zazwyczaj przeglądałem oceny i recenzje dotyczące firm oraz ich produktów lub usług tylko na profilach Google i Facebook. Obecnie również zaglądam tutaj, ale nie zawsze opinie są obiektywne i często zależą od emocji. Niemniej jednak, możemy być pewni, że właściciele strony nie wprowadzają żadnej cenzury.

5 / 5 2018-02-03

Cześć, ja i mój mąż używamy brasilgreencoffee i jesteśmy z niego zadowoleni. Na razie nie było go jeszcze dostępne w Polsce, ale dostałam od mojej kuzynki prosto z Brazylii. Stosujemy 2 kapsułki dziennie, pije też 2-3 litry wody, i w ciągu pierwszego miesiąca schudłam około 6 kilogramów. Nie warto się zbytnio podniecać myśląc o utracie 20-30 kilogramów, bo to nierealne, zwłaszcza siedząc przed telewizorem! Polecam stronę producenta: www.brasilgreencoffee.pl.

Rzetelne opinie o Brasilgreencoffee.pl

Brasilgreencoffee.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://brasilgreencoffee.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie