Kategorie: / AGD

Brava.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.19
opinie o Brava.pl
5 / 5 2018-11-03

Zamówiłam płytę gazową marki Bosch i okazało się, że jest to model, który już nie jest produkowany. Sklep powiedział mi wcześniej przez telefon, że wysyłają mi nowy model płyty. Mimo że ten nowy model był trochę droższy zgodzili się sprzedać mi go za tę samą cenę. To było niesamowite - mają sprzęt z najnowszych dostaw! Dodatkowo, chciałabym dodać, że realizacja zamówienia była błyskawiczna i mogłam zapłacić kurierowi.

1 / 5 2018-10-07

To prawdziwa tragedia - złożyłem zamówienie na ekspres do kawy marki Siemens za 1715 zł jako prezent. Niestety, przez dwa dni nie otrzymałem żadnej informacji. Postanowiłem napisać e-mail, a dopiero trzeciego dnia dostałem odpowiedź, że moje zamówienie zostało anulowane. Nie sądzę, żeby mogli się tłumaczyć - mieli szansę dostarczyć zamówienie, ale zdecydowali się na jego anulowanie. Zasługują na negatywną opinię.

1 / 5 2018-10-07

Sytuacja była prawdziwym dramatem. Postanowiłem zamówić ekspres do kawy marki Siemens za 1715 zł jako prezent. Jednak po dwóch dniach nie otrzymałem żadnej informacji, więc napisałem maila. Dopiero trzeciego dnia otrzymałem odpowiedź, że moje zamówienie zostało anulowane. Rozczarowało mnie to bardzo, ponieważ oczekiwałem, że firma sprosta moim oczekiwaniom, a zamiast tego zdecydowali się zrezygnować. Zasłużyli na negatywną opinię.

5 / 5 2018-09-11

polecam - bo szybko i bez niepotrzebnego stresu realizacja mojego zamówienia.

5 / 5 2018-07-02

Produkt miał przystępną cenę, a kontakt z firmą był niezły (odpowiedzi na e-maile były szybkie). Niestety, firma miała problemy z przestrzeganiem terminów, ponieważ zamówiony towar nie dotarł na czas. Dopiero po wysłaniu kilku wiadomości otrzymałem informację, że zostanie dostarczony później. Postanowiłem poprosić firmę o wcześniejsze powiadomienie, aby móc zorganizować kogoś do odbioru towaru. Zostałem zapewniony, że taka sytuacja nastąpi, ale nieoczekiwanie dostawa dotarła wcześniej. Na szczęście była osoba, która mogła odebrać zamówienie.

0 / 5 2018-06-04

Mimo wątpliwości wyrażonych przez poprzednich mówców, zdecydowałem się na ryzyko, które się opłaciło. Osoba obsługująca moje zamówienie uczciwie podała datę i godzinę wysyłki, a cała transakcja zajęła zaledwie jeden dzień! Początkowo myślałem, że to żart, ale po śledzeniu numeru przesyłki zostałem miło zaskoczony.

0 / 5 2018-06-04

Pomimo wątpliwości wyrażonych przez osoby wypowiadające się wcześniej, postanowiłem podjąć ryzyko pełen strachu i okazało się to opłacalne. Obsługa była niezawodna i dokładnie podała datę i czas wysyłki, ogólnie cała sprawa zajęła zaledwie jeden dzień! Na początku myślałem, że to tylko żart, ale po śledzeniu numeru przesyłki byłem zaskoczony.

0 / 5 2018-06-03

Obsługa w tym sklepie była nieprofesjonalna. Złożyłem zamówienie na lodówkę Liebherr CN 35130, ale otrzymałem podobny, ale inny model CN 3503. Kiedy się do nich dzwoniłem, tłumaczyli mi, że to ta sama lodówka. Przezapłaciłem o 120 zł, ponieważ gdybym zamówił ten dostarczony model w innym sklepie, mógłbym go kupić taniej. Nie poinformowali mnie w żaden sposób, że wyślą mi inny model i powinienem mieć prawo do wyboru.

0 / 5 2018-03-17

Sklep wysłał mi inny produkt niż ten, który zamówiłem. Za każdym razem, gdy kontaktuję się z osobą odpowiedzialną, twierdzi ona, że produkt jest jedynie podobny i obiecuje sprawdzić, co da się zrobić oraz oddzwonić. Niestety, nigdy nie otrzymuję żadnej odpowiedzi od nich. Nie polecam tego sklepu.

0 / 5 2018-03-17

Sklep wysłał produkt, który nie był taki, jak zamówiony. Za każdym razem, gdy się z nimi kontaktuję, osoba twierdzi, że produkt jest podobny. Obiecuje, że zobaczy, co da się zrobić i oddzwoni, ale niestety nigdy nie wykonuje tej obietnicy. Wyraźnie nie polecam tego sklepu.

2 / 5 2018-03-06

Nie polecam kupowania w tym sklepie, ponieważ zamówiłem pralkę za 1300 zł, a otrzymałem inną, podobną za 1215 zł. Sklep nie chce wymienić na właściwy produkt i oferuje tylko zwrot pieniędzy. Nie chcą też zwrócić różnicy w cenie pomiędzy zamówioną pralką a tą, którą otrzymałem. Ich tłumaczenie, że prawie to samo, nie ma sensu, ponieważ zamówiłem droższą pralkę ze szczególnymi funkcjami. Po ich postawie widzę, że lepiej zapłacić trochę więcej w innym sklepie, ponieważ z tymi amatorami to jak gra w rosyjską ruletkę. Nie można liczyć na profesjonalne rozwiązanie problemów.

5 / 5 2018-02-19

Ten sklep jest naprawdę świetny, oferuje fantastyczne ceny. Nie znalazłem nigdzie w internecie tańszych produktów niż te, które proponuje Brava. Co więcej, sprzęt pochodzi z polskiej dystrybucji. Po zakupie sprzętu AGD zdecydowaliśmy się również na zakup telewizora, który również był dostępny w najlepszej cenie. Bez żadnego problemu mogłem przedłużyć gwarancję na telewizor marki Panasonic, co oznacza, że jest on dostosowany do polskich standardów. Gorąco polecam ten sklep! Obsługa jest miła i fachowa, dostawa odbywa się szybko, a ceny są bardzo korzystne.

5 / 5 2018-01-05

Postanowiłam zakupić suszarkę Electrolux w jednym ze sklepów. Zamówiłam ją z dostawą do mojego domu w Warszawie oraz wniesieniem do mieszkania. Pierwsze myśli, jakie mnie nasuwają były związane z potencjalnymi problemami przy dostawie, ale bardzo się miło zaskoczyłam. Pan dostawca nie tylko wniesłam suszarkę do mojego mieszkania, ale był również niezwykle uprzejmy. Zdecydowanie polecam ten sklep!

5 / 5 2018-01-05

Zakupiłam w tym konkretnym sklepie suszarkę marki Electrolux, która została dostarczona bezpośrednio do mojego domu w Warszawie. Byłam niepewna, czy nie będzie to sprawiać trudności, ale obsługujący mnie pan nie tylko dostarczył ją do mojego mieszkania, ale również był bardzo uprzejmy. Szczerze polecam tę usługę!

5 / 5 2017-09-22

Super ceny, super obsługa. Szybka realizacja zamówionego sprzętu agd i tv.Dostawa szybka, sprawna i niedroga.Polecam bravę,nic nie mam do zarzucenia.

5 / 5 2017-08-01

Zamówienie zostało zrealizowane szybko, personel obsługujący było bardzo przyjemne i dostarczyło rzetelne informacje. Po dostawie miałem możliwość rozpakowania sprzętu i sprawdzenia go, a następnie dokonania płatności. Dodatkowo, odebrano też starą pralkę. Z czystym sumieniem polecam.

5 / 5 2017-08-01

Zamówienie zostało zrealizowane szybko, obsługa była bardzo miła, a otrzymane informacje rzetelne. Przy dostawie miałem możliwość rozpakowania sprzętu, sprawdzenia go, a następnie dokonania płatności. Dodatkowo, zostala zabrana starą pralka. Z pełnym przekonaniem polecam.

5 / 5 2017-07-07

Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z zakupów w tej konkretnej sklepie - oferują oni najkorzystniejsze ceny w kraju i szybko dostarczają oryginalnie zapakowany towar. Jednakże, jednym małym mankamentem w mojej opinii jest brak informacji odnośnie wysyłki oraz wysokie koszty dostawy. Podsumowując - gorąco polecam ten sklep i na pewno wielokrotnie będę dokonywał tu zakupów.

3 / 5 2017-06-03

Czekalismy na lodowke 2,5 tygodni - i nic. Odradzam!

5 / 5 2017-04-03

Serdecznie polecam sklep Brava. Miałam bardzo miły kontakt z obsługą, a ich ceny są konkurencyjne. Moje zamówienie zostało dostarczone dokładnie w ustalonym terminie. Wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane przez kompetentnego pracownika sklepu, który udzielił mi fachowej porady. Gwarantuję udane zakupy i zachęcam do skorzystania z usług Brava.

Rzetelne opinie o Brava.pl

Brava.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.brava.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie