Kategorie: / Artykuły Zoologiczne / Budownictwo / Hobby / Ogród / Pozostałe

Bricomarché Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bricomarché
5 / 5 2022-06-07

Cieszę się, że mogę wspierać innych konsumentów w odnalezieniu produktu, zamówieniu usługi i znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Wielkim atutem tej platformy jest, przynajmniej dla mnie, to że opinie nie są modyfikowane. Są szybko publikowane na portalu i administatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-22

W ostatnich latach, moje źródła informacji o opiniach klientów na temat marek i ich oferty ograniczały się głównie do Google i mediów społecznościowych. Teraz jednak jestem zmuszony sprawdzać również te recenzje tutaj. Czasami zauważam, że komentarze są dość ogólne i nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego produktu. Jednak mają pewną zaletę - wiem, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-02-01

Cieszę się, że mogę pomóc innym klientom w zakupie odpowiednio dobranego produktu, zamówieniu najlepszej usługi i wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Dużym zaletą tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerencji w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-14

Pracownicy bardziej pomocni, niż w innych sklepach

5 / 5 2021-07-18

Jest oczywiste, że firmy oraz politycy często obiecują wiele rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze, jak zaprezentowane w materiałach marketingowych. Dlatego, według mnie, jest świetnie że powstają portale internetowe, które umożliwiają rzetelne i kliento-zorientowane firmy do reklamowania swoich produktów i usług, podnosząc tym samym jakość swoich produktów i usług, podczas gdy nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją reputację i klientów. To jest właśnie właściwe podejście!

Rzetelne opinie o Bricomarché

Bricomarché

Siedziba
Oława

WWW
https://www.bricomarche.pl/

Email
-

Telefon
713035000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie