Kategorie: / Dom / Kultura i rozrywka / Pozostałe / Żywność / Żywność i gastronomia

British Shop Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o British Shop
5 / 5 2023-04-10

Cieszę się, że mogę pomagać innym konsumentom w wybieraniu odpowiednich produktów, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz znalezieniu solidnych dostawców. Dużym plusem tego miejsca jest to, że nie manipuluje się treścią komentarzy. Moja opinia jest szybko publikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2023-03-30

Publikuję moje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewna, że nie będą one cenzurowane przez moderatora strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są natychmiast publikowane, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy rynkowego lidera. To pokazuje, że nie boicie się krytyki, co bardzo mnie cieszy i szanuję was za to.

5 / 5 2021-07-05

W ostatnich latach, zwykle przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich portfolio tylko na stronach Google i na profilach na Facebooku. Jednak teraz dodatkowo sprawdzam je również tutaj. Czasem opinie są powierzchowne, przez co trudno dowiedzieć się wielu rzeczy na temat samego przedsiębiorstwa. Jednak możemy mieć pewność, że właściciele tego serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-05-07

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał faktyczny kontakt. Chociaż wiadomo, że gusty są różne i o nich się nie dyskutuje, to kiedy widzę, że sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, nie decyduję się na zakup, ponieważ wiem, że te opinie nie pochodzą znikąd.

5 / 5 2019-07-29

Można poczuć się jak na zakupach w Wielkie Brytanii.

Rzetelne opinie o British Shop

British Shop

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.britishshop.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 692 240 804

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie