Kategorie: / Żywność

Brodowski Owoce Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Brodowski Owoce
5 / 5 2023-02-21

Zanim naciśnę przycisk "potwierdzam i płacę", zawsze sprawdzam ten portal i czytam opinie innych osób na temat sklepu internetowego i produktu, który zamawiam. Robię to już od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się. Polecam to zrobić każdemu, kto nie ma czasu ani chęci na późniejsze załatwianie zwrotów, reklamacji i dyskusji z obsługą sklepu.

5 / 5 2022-03-02

Nie sprzedają byle czego, stawiają na jakość!

5 / 5 2022-02-14

Jestem zadowolony/a, że mogę asystować innym klientom w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu potrzebnych usług czy w odnalezieniu prawdziwie uczciwych przedsiębiorców. Dużym atutem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-28

Zwyczajnym zjawiskiem jest, że firmy jak również politycy chętnie obiecują wiele rzeczy. Niemniej jednak, w rzeczywistości jest różnorodnie i nie jest tak pięknie, jak w reklamach. W takim razie, uważam, że to dobrze, że powstają serwisy internetowe, które zapewniają rzetelnych i zatroskanych o klientów firmom możliwość promocji swoich produktów oraz umożliwiają poznanie obszarów, które wymagają ulepszenia. Nieuczciwi sprzedawcy tracą w ten sposób pieniądze, reputację oraz klientów. Gratulacje!

5 / 5 2021-06-06

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych produktów, zamówionych usług lub sprzedających, z którymi naprawdę miał kontakt. Oczywiście, nie da się zadowolić wszystkich, ale jeśli zauważam, że jakiś produkt ma głównie negatywne recenzje, nie decyduję się na jego zakup, ponieważ prawdopodobnie istnieje jakiś problem.

Rzetelne opinie o Brodowski Owoce

Brodowski Owoce

Siedziba
Komorów

WWW
https://www.brodowskiowoce.pl/

Email
[email protected]

Telefon
660 686 534

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie