Kategorie: / Militaria

Bron-militaria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.32
opinie o Bron-militaria.pl
5 / 5 2019-03-18

Bardzo polecam ten sklep! Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione. Obsługa była szybka i profesjonalna. Sklep był łatwy do skontaktowania zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Zamówiony towar został dostarczony w ciągu 2 dni, i nie było żadnych zastrzeżeń.

1 / 5 2019-03-01

Ta firma sprzedaje produkty, które są wyświetlane, ale w rzeczywistości ich nie ma, także na platformie Allegro. Złożyłem płatność za zamówiony produkt, ale nie otrzymałem żadnej przesyłki ani zwrotu pieniędzy. Zgłosiłem tę sprawę na policję.

1 / 5 2019-03-01

To przedsiębiorstwo posiada w ofercie produkty, które faktycznie nie istnieją. Jest ono również obecne na portalu Allegro. Zdecydowałem się zapłacić za jeden z tych produktów, jednak nie otrzymałem ani zamówienia, ani zwrotu pieniędzy. Zgłosiłem ten incydent na policję.

2019-01-10

Oszuści i złodzieje!Trzymajcie się z daleka od nich jeśli nie chcecie stracić pieniędzy!

5 / 5 2018-12-18

Sugeruję trzymać się z dala od tej sytuacji, ponieważ oczekiwanie na wysyłkę trwała bardzo długo, pomimo obietnicy na stronie, że zajmie to tylko 24 godziny. Dodatkowo, sprzedający nie odpowiadał na moje wiadomości lub czynił to po długim czasie. Czekam na zamówiony towar od około dwóch tygodni, a pieniądze zostały przelane na konto w dniu zakupu. Okazuje się, że sprzedawca oferuje do sprzedaży towar, którego nie ma aktualnie na stanie. Jest to bardzo nierzetelne i niegodne zaufania. Obawiam się, że będę musiał/zmuszona będzie sięgnąć po pomoc sądową w tej sprawie.

0 / 5 2018-12-06

Absolutnie żałosne! Brak produktu, który zamówiłem w sklepie. Praktycznie brak jakiejkolwiek komunikacji. Niebywale długo trwa realizacja zamówienia (w moim przypadku w ogóle jej nie było). Teraz oczekuję zwrotu moich pieniędzy, w przeciwnym razie będę musiał zgłosić to wyżej.

2 / 5 2018-12-05

Nie mogę zalecić tego sprzedawcy ze względu na bardzo długi czas oczekiwania na dostawę (choć na stronie podano, że trwa to 24 godziny). Dodatkowo sprzedawca nie odpowiada, lub robi to po bardzo długim czasie. Czekałam ponad tydzień i nie otrzymałam żadnych przeprosin ani rekompensaty. Po tej sytuacji nie zamierzam więcej kupować od tego konkretnego sprzedawcy!

1 / 5 2018-10-31

UWAGA OSZUŚCI !!!! Ponad 30 dni od zakupu , a nie mam ani towaru , anie pieniędzy. Sprawa trafiła na POLICJĘ !!!!

3 / 5 2018-09-03

Zdecydowanie nie polecam! Sprzedają produkty, których nie posiadają, a gdy otrzymają płatność, kompletnie Cię ignorują i czekają na kolejną naiwną osobę. Nie mogę zrozumieć, jak wciąż funkcjonują.

3 / 5 2018-09-03

Zdecydowanie nie polecam, ta firma oferuje produkty, których w rzeczywistości nie posiada. Po dokonaniu płatności kompletnie Cię ignoruje i czeka na kolejną naiwną osobę. Nie rozumiem, jakim sposobem nadal funkcjonuje.

1 / 5 2018-08-04

Sugeruję omijanie tego sklepu z daleka, a jeśli już musisz coś kupić, lepiej korzystać z płatności przy odbiorze, bo w przypadku problemów z pieniędzmi istnieje ryzyko kradzieży, a odzyskanie ich może być bardzo trudne. Złożyłem zamówienie telefoniczne na cztery produkty w dniu 4 sierpnia i powiedziano mi, że towar zostanie zapakowany i wysłany. Niestety, okazało się, że nie ma tego towaru i obiecano zwrot pieniędzy. Jednakże, mimo że już koniec sierpnia, wciąż nie otrzymałem zwrotu pieniędzy na moje konto. Wydaje mi się, że potrzebna jest interwencja prokuratora, ponieważ zauważyłem, że wiele innych osób znalazło się w podobnej sytuacji. Nietypowo długo trwa przesłanie pieniędzy, więc podejrzewam, że albo sklep jest prowadzony przez gangsterów, albo ludzie tam pracujący są niekompetentni. W każdym razie, to nie powinien być taki problem, aby zwrócić pieniądze - czemu zajmuje to tak długo?

1 / 5 2018-07-26

Zalecam unikanie firmy "jard-b" z Bytomia przy ulicy Moniuszki 3/1 oraz ich strony internetowej www.broń-militaria.pl. Są to oszuści i złodzieje, którzy już oszukali wiele osób. Dodatkowo, są to kapusie dla policji, którzy przekazują jej dane swoich klientów. Osobiście kupiłem u nich rewolwer na gumowe kulki, do którego mieli wmówić, że nie potrzeba pozwolenia, jednak później podali moje dane z faktury policji, która potwierdziła, że dla tej broni potrzebne jest pozwolenie. Prawdopodobnie dlatego ciągle funkcjonują. Jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy i mieć problemów - nic u nich nie kupuj. Jacek Góral.

2 / 5 2018-07-10

Nie mogę polecić tego sklepu, ponieważ nie mają towaru na stanie, a czas oczekiwania na wysyłkę wynosi aż 10 dni! Otrzymałam informację, że mogę wybrać inny nóż i wtedy będą go natychmiast wysyłać. To nieprofesjonalny sklep i nieodpowiedzialny sprzedawca. Na dodatek, nie zostało mi nawet powiedziane "przepraszam". Nie polecam!

0 / 5 2018-07-03

Minęły już dwa miesiące od momentu, kiedy dokonałem zakupu i uregulowałem należności, a do tej pory nie otrzymałem ani zamówionego towaru, ani zwrotu mojej gotówki. Firma, z którą miałem do czynienia, nie jest godna zaufania - w rzeczywistości można by ją nazwać nawet złodziejską.

1 / 5 2018-06-17

Uwaga, należy być ostrożnym wobec oszustów! W dniu 28.06.17 dokonałem zakupu dwóch par krótkich bojówek w pewnym sklepie, dokonując przelewu na wskazane konto zgodnie z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Niestety, zamówiony towar nigdy nie został dostarczony, a sklep odmawia zwrotu wpłaconych pieniędzy. Pragnę ostrzec przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie!! Nie przekazujcie im swoich pieniędzy!!

0 / 5 2018-06-14

Złożyłem zamówienie w sklepie na ZAKUP latarki OLIGHT S10 oraz uchwytu na rower. Moja zamówienie było realizowane przez dwa tygodnie, jednak otrzymana przesyłka okazała się zawierać latarkę z nieodpowiednim uchwytem, który nie był zgodny z moimi zamówieniem i nie spełniał swojego przeznaczenia. Kontakt ze sklepem był bardzo słaby, ponieważ po godzinie 16 nikt nie odbierał telefonu, a w soboty sklep był czynny bez przerwy. Dodatkowo, moje wiadomości zostawione na profilu sklepu na Facebooku były całkowicie ignorowane.

2 / 5 2018-06-12

Nie polecam, sprzedają coś czego nie mają fizycznie na stanie, ciekawe czy uda sie odzyskać kase

1 / 5 2018-06-11

Nie polecam korzystania z tego sklepu! Kompletnie nie ma z nim kontaktu, mimo że zamówiłem towar pięć dni temu, wciąż jest on w trakcie realizacji. Moje próby anulowania zamówienia oraz żądania zwrotu pieniędzy poprzez maila pozostały bez odpowiedzi. Lepiej unikać sklepów, których wiarygodność jest niepotwierdzona, szczególnie gdy wybieramy opcję płatności przy odbiorze. Na dodatek, gdy próbowałem się dodzwonić, okazało się, że szef (jedyna osoba zajmująca się sprzedażą internetową) jeszcze nie pojawił się w pracy o 13:00 w poniedziałek.

0 / 5 2018-05-19

Towar, który powinien zostać dostarczony w ciągu dwóch dni według regulaminu sklepu, został ostatecznie dostarczony po prawie miesiącu. Dodatkowo otrzymałem wiele telefonów z upomnieniami, aby jak najszybciej go dostarczyć. Jednakże, zamówienie zostało dostarczone w inny sposób niż wybrałem przy składaniu zamówienia i niestety było uszkodzone. Dlatego zdecydowanie nie polecam tego sklepu i radzę omijać go szerokim łukiem.

3 / 5 2018-05-11

Nie polecam kupowania niczego od tych oszustów, którzy nie mają niczego na stanie, a jedynie czekają na przelew za produkty. Zdarza się, że nie otrzymuje się zwrotu pieniędzy, a reklamacje nie pomagają. Złożyłem już skargę na policję, więc nie ma sensu rozmawiać z oszustami. To grupa ludzi, którzy chcą wyłudzić pieniądze. Gorąco odradzam zakupy u nich, jeśli nie chcesz mieć problemów związanych z oszustwem.

Rzetelne opinie o Bron-militaria.pl

Bron-militaria.pl

Siedziba
Bytom

WWW
http://www.bron-militaria.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie