Kategorie: / Militaria

Bron-militaria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.32
opinie o Bron-militaria.pl
5 / 5 2019-03-18

Bardzo polecam ten sklep! Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione. Obsługa była szybka i profesjonalna. Sklep był łatwy do skontaktowania zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Zamówiony towar został dostarczony w ciągu 2 dni, i nie było żadnych zastrzeżeń.

1 / 5 2019-03-01

Ta firma sprzedaje produkty, które są wyświetlane, ale w rzeczywistości ich nie ma, także na platformie Allegro. Złożyłem płatność za zamówiony produkt, ale nie otrzymałem żadnej przesyłki ani zwrotu pieniędzy. Zgłosiłem tę sprawę na policję.

1 / 5 2019-03-01

To przedsiębiorstwo posiada w ofercie produkty, które faktycznie nie istnieją. Jest ono również obecne na portalu Allegro. Zdecydowałem się zapłacić za jeden z tych produktów, jednak nie otrzymałem ani zamówienia, ani zwrotu pieniędzy. Zgłosiłem ten incydent na policję.

2019-01-10

Oszuści i złodzieje!Trzymajcie się z daleka od nich jeśli nie chcecie stracić pieniędzy!

5 / 5 2018-12-18

Sugeruję trzymać się z dala od tej sytuacji, ponieważ oczekiwanie na wysyłkę trwała bardzo długo, pomimo obietnicy na stronie, że zajmie to tylko 24 godziny. Dodatkowo, sprzedający nie odpowiadał na moje wiadomości lub czynił to po długim czasie. Czekam na zamówiony towar od około dwóch tygodni, a pieniądze zostały przelane na konto w dniu zakupu. Okazuje się, że sprzedawca oferuje do sprzedaży towar, którego nie ma aktualnie na stanie. Jest to bardzo nierzetelne i niegodne zaufania. Obawiam się, że będę musiał/zmuszona będzie sięgnąć po pomoc sądową w tej sprawie.

0 / 5 2018-12-06

Absolutnie żałosne! Brak produktu, który zamówiłem w sklepie. Praktycznie brak jakiejkolwiek komunikacji. Niebywale długo trwa realizacja zamówienia (w moim przypadku w ogóle jej nie było). Teraz oczekuję zwrotu moich pieniędzy, w przeciwnym razie będę musiał zgłosić to wyżej.

2 / 5 2018-12-05

Nie mogę zalecić tego sprzedawcy ze względu na bardzo długi czas oczekiwania na dostawę (choć na stronie podano, że trwa to 24 godziny). Dodatkowo sprzedawca nie odpowiada, lub robi to po bardzo długim czasie. Czekałam ponad tydzień i nie otrzymałam żadnych przeprosin ani rekompensaty. Po tej sytuacji nie zamierzam więcej kupować od tego konkretnego sprzedawcy!

1 / 5 2018-10-31

UWAGA OSZUŚCI !!!! Ponad 30 dni od zakupu , a nie mam ani towaru , anie pieniędzy. Sprawa trafiła na POLICJĘ !!!!

3 / 5 2018-09-03

Zdecydowanie nie polecam! Sprzedają produkty, których nie posiadają, a gdy otrzymają płatność, kompletnie Cię ignorują i czekają na kolejną naiwną osobę. Nie mogę zrozumieć, jak wciąż funkcjonują.

3 / 5 2018-09-03

Zdecydowanie nie polecam, ta firma oferuje produkty, których w rzeczywistości nie posiada. Po dokonaniu płatności kompletnie Cię ignoruje i czeka na kolejną naiwną osobę. Nie rozumiem, jakim sposobem nadal funkcjonuje.

1 / 5 2018-08-04

Sugeruję omijanie tego sklepu z daleka, a jeśli już musisz coś kupić, lepiej korzystać z płatności przy odbiorze, bo w przypadku problemów z pieniędzmi istnieje ryzyko kradzieży, a odzyskanie ich może być bardzo trudne. Złożyłem zamówienie telefoniczne na cztery produkty w dniu 4 sierpnia i powiedziano mi, że towar zostanie zapakowany i wysłany. Niestety, okazało się, że nie ma tego towaru i obiecano zwrot pieniędzy. Jednakże, mimo że już koniec sierpnia, wciąż nie otrzymałem zwrotu pieniędzy na moje konto. Wydaje mi się, że potrzebna jest interwencja prokuratora, ponieważ zauważyłem, że wiele innych osób znalazło się w podobnej sytuacji. Nietypowo długo trwa przesłanie pieniędzy, więc podejrzewam, że albo sklep jest prowadzony przez gangsterów, albo ludzie tam pracujący są niekompetentni. W każdym razie, to nie powinien być taki problem, aby zwrócić pieniądze - czemu zajmuje to tak długo?

1 / 5 2018-07-26

Zalecam unikanie firmy "jard-b" z Bytomia przy ulicy Moniuszki 3/1 oraz ich strony internetowej www.broń-militaria.pl. Są to oszuści i złodzieje, którzy już oszukali wiele osób. Dodatkowo, są to kapusie dla policji, którzy przekazują jej dane swoich klientów. Osobiście kupiłem u nich rewolwer na gumowe kulki, do którego mieli wmówić, że nie potrzeba pozwolenia, jednak później podali moje dane z faktury policji, która potwierdziła, że dla tej broni potrzebne jest pozwolenie. Prawdopodobnie dlatego ciągle funkcjonują. Jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy i mieć problemów - nic u nich nie kupuj. Jacek Góral.

2 / 5 2018-07-10

Nie mogę polecić tego sklepu, ponieważ nie mają towaru na stanie, a czas oczekiwania na wysyłkę wynosi aż 10 dni! Otrzymałam informację, że mogę wybrać inny nóż i wtedy będą go natychmiast wysyłać. To nieprofesjonalny sklep i nieodpowiedzialny sprzedawca. Na dodatek, nie zostało mi nawet powiedziane "przepraszam". Nie polecam!

0 / 5 2018-07-03

Minęły już dwa miesiące od momentu, kiedy dokonałem zakupu i uregulowałem należności, a do tej pory nie otrzymałem ani zamówionego towaru, ani zwrotu mojej gotówki. Firma, z którą miałem do czynienia, nie jest godna zaufania - w rzeczywistości można by ją nazwać nawet złodziejską.

1 / 5 2018-06-17

Uwaga, należy być ostrożnym wobec oszustów! W dniu 28.06.17 dokonałem zakupu dwóch par krótkich bojówek w pewnym sklepie, dokonując przelewu na wskazane konto zgodnie z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Niestety, zamówiony towar nigdy nie został dostarczony, a sklep odmawia zwrotu wpłaconych pieniędzy. Pragnę ostrzec przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie!! Nie przekazujcie im swoich pieniędzy!!

0 / 5 2018-06-14

Złożyłem zamówienie w sklepie na ZAKUP latarki OLIGHT S10 oraz uchwytu na rower. Moja zamówienie było realizowane przez dwa tygodnie, jednak otrzymana przesyłka okazała się zawierać latarkę z nieodpowiednim uchwytem, który nie był zgodny z moimi zamówieniem i nie spełniał swojego przeznaczenia. Kontakt ze sklepem był bardzo słaby, ponieważ po godzinie 16 nikt nie odbierał telefonu, a w soboty sklep był czynny bez przerwy. Dodatkowo, moje wiadomości zostawione na profilu sklepu na Facebooku były całkowicie ignorowane.

2 / 5 2018-06-12

Nie polecam, sprzedają coś czego nie mają fizycznie na stanie, ciekawe czy uda sie odzyskać kase

1 / 5 2018-06-11

Nie polecam korzystania z tego sklepu! Kompletnie nie ma z nim kontaktu, mimo że zamówiłem towar pięć dni temu, wciąż jest on w trakcie realizacji. Moje próby anulowania zamówienia oraz żądania zwrotu pieniędzy poprzez maila pozostały bez odpowiedzi. Lepiej unikać sklepów, których wiarygodność jest niepotwierdzona, szczególnie gdy wybieramy opcję płatności przy odbiorze. Na dodatek, gdy próbowałem się dodzwonić, okazało się, że szef (jedyna osoba zajmująca się sprzedażą internetową) jeszcze nie pojawił się w pracy o 13:00 w poniedziałek.

0 / 5 2018-05-19

Towar, który powinien zostać dostarczony w ciągu dwóch dni według regulaminu sklepu, został ostatecznie dostarczony po prawie miesiącu. Dodatkowo otrzymałem wiele telefonów z upomnieniami, aby jak najszybciej go dostarczyć. Jednakże, zamówienie zostało dostarczone w inny sposób niż wybrałem przy składaniu zamówienia i niestety było uszkodzone. Dlatego zdecydowanie nie polecam tego sklepu i radzę omijać go szerokim łukiem.

3 / 5 2018-05-11

Nie polecam kupowania niczego od tych oszustów, którzy nie mają niczego na stanie, a jedynie czekają na przelew za produkty. Zdarza się, że nie otrzymuje się zwrotu pieniędzy, a reklamacje nie pomagają. Złożyłem już skargę na policję, więc nie ma sensu rozmawiać z oszustami. To grupa ludzi, którzy chcą wyłudzić pieniądze. Gorąco odradzam zakupy u nich, jeśli nie chcesz mieć problemów związanych z oszustwem.

0 / 5 2018-03-13

22 grudnia 2016 roku złożyłem zamówienie na kartridże hukowe. Myślałem, że towar dotrze do mnie przed sylwestrem, jednak teraz mamy 15 września 2017 roku i wciąż go nie otrzymałem. Ostatni raz kontaktowałem się z firmą Broń-Militaria.pl 27 marca 2017 roku, kiedy to informowano mnie o problemach z hurtownikiem. Postanowiłem czekać, ale w sierpniu zdecydowałem się zrezygnować z zamówienia i prosiłem o zwrot 115 złotych. Od tamtej pory nie udało mi się skontaktować z przedstawicielami firmy. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale też o poczucie zasady i uczciwości ze strony sprzedawcy na polskim rynku. Albo to firma, albo złodzieje, którzy czyhają na swoich klientów. Podpis: Wiesław Dudek z Ligoty Wielkiej.

3 / 5 2018-03-12

Lepiej trzymać się z daleka od sklepu, który nie spełnia oczekiwań. Moje zamówione towary okazały się odmienne i w wyższej cenie, skąd zdecydowałem się na ich zwrot. Niestety, nie otrzymałem nadal swoich pieniędzy ani odpowiedzi na maile ani telefony. Postanowiłem zgłosić incydent do władz odpowiedzialnych. Zaskakujące jest, że mimo wielu negatywnych opinii, "sklep" wciąż udaremnia nadzieje swoim klientom. Wygląda na to, że w firmie zebrało się mnóstwo wrogów oraz negatywnych opinii. Bez wątpienia odradzam "współpracę" z tymi oszustami!

5 / 5 2018-03-01

Dobry kontakt,sklep bez zarzutu,szybka wysyłka,zadzwon jesli masz problem

0 / 5 2017-12-09

We wtorek zakupiłem Hatsana 95. Na stronie internetowej widniała informacja o "wysyłce w ciągu 24 godzin". Spodziewałem się więc, że karabinek zostanie wysłany w środę. Jednak w czwartek otrzymałem telefon informujący, że nie posiadają tego konkretnego modelu karabinka na stanie. Obecnie oczekuję zwrotu pieniędzy poprzez przelew.

0 / 5 2017-12-09

Wtorkowego dnia nabyłem model Hatsan 95. Przeglądając stronę, zauważyłem informację mówiącą o "wysyłce w ciągu 24 godzin". Z tego wynikało, że powinienem otrzymać towar już w środę. Jednakże w czwartek otrzymałem telefon, w którym informowano mnie, że nie posiadają tego konkretnego karabinka na stanie. Teraz czekam na zwrot pieniędzy, który ma zostać przeprowadzony przez przelew.

5 / 5 2017-12-03

Polecam ten sklep. Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka dostawa. Cena niższa niż u konkurencji. Rewelacja.

1 / 5 2017-11-29

Wszystkie negatywy są uzasadnione. Ja również należę do oszukanych klientów tego pseudo-sklepu. Specjalizacją tej firmy jest wyłudzanie pieniędzy.

3 / 5 2017-11-09

Nie polecam kupowania w tym sklepie ani płacenia za produkty przez przelew. Wydaje się, że nic nie posiadają na stanie. Czekałem na mój towar przez około 6 tygodni i przez 3 tygodnie musiałem toczyć walkę o zwrot pieniędzy. Musiałem straszyć zgłoszeniem do policji, aby gość w końcu oddał mi pieniądze. To grupa oszustów. Lepiej nie kupuj tam niczego, chyba że chcesz zyskać dodatkowe siwe włosy na głowie. Dobrze, że szukałem opinii o sklepie dopiero po napotkaniu problemu.

5 / 5 2017-10-22

Naprawdę gorąco polecam ten sklep. Obsługa jest szybka, przyjemna i profesjonalna. Mimo drobnego irytującego defektu (częste mruganie podświetlenia głównie w nocy), zamówiony sprzęt został bardzo szybko wymieniony na nowy, który działa perfekcyjnie.

0 / 5 2017-09-11

Nawet osobie, która jest nieprzychylna temu sklepowi, nie zalecam go. Przed miesiącem złożyłem zamówienie na spodnie i buty, ale do dzisiaj nie dostałem ich. Moim zdaniem, ten sklep powinien zostać przebadany przez odpowiednią instytucję kontrolną.

0 / 5 2017-09-11

Nawet osoba, która jest przeciwna temu sklepowi, nie poleca go nikomu. Przed miesiącem złożyłem zamówienie na spodnie i buty, ale do tej pory nie otrzymałem ich. Uważam, że instytucja odpowiedzialna za kontrolę powinna sprawdzić działalność tego sklepu.

1 / 5 2017-08-20

Uważaj na oszustów i cwaniaków. Niestety, zdecydowałem się zamówić kilka produktów z powodu niższych cen i teraz żałuję. Otrzymałem tylko 4 spośród 10 produktów, które były inne niż te, które zamówiłem. Miałem zamówić wiatrówkę w wersji deluxe, ale otrzymałem zwykłą i też dostałem zupełnie inny śrut niż ten, który zamówiłem - 5,5mm zamiast 4,5mm. Kulochwyt był również inny. Szacuję, że straciłem na tym około 150 złotych. Na szczęście otrzymałem cokolwiek. Strona internetowa ma logo "Rzetelna firma", co jest oczywistym oszustwem, ponieważ nie spełniają wymogów. Przeczytaj opinie i sprawdź sklepy przed złożeniem zamówienia! Ja już się nauczyłem lekcji...

1 / 5 2017-08-13

Opinia jest bardzo negatywna. Z pominięciem aukcji, której stan towaru był niewystarczający, długo trwało oczekiwanie na produkt, za który zapłacono z góry. Sprzedawca usprawiedliwiał opóźnienia problemami osobistymi, ale mnóstwo negatywnych komentarzy sugeruje, że takie zachowanie jest tutaj stałe. Wysyłka zajęła dwa dni, ale otrzymany produkt okazał się nieodpowiadającym zamówieniu, więc trzeba było nadal czekać. Sprzedawca odwoływał się do logo Rzetelna Firma w korespondencji, ale być może było to pomyłką.

1 / 5 2017-07-21

Zwykli oszuści!!! ani towaru ani zwrotu pieniędzy.Zgłaszam sprawę na policje.

2 / 5 2017-07-17

Nie polecam .Zamówiony towar nigdy do mnie nie dotarł , kontakt ze sprzedawcą bardzo utrudniony po niespełna miesiącu odzyskałem pieniądze

2 / 5 2017-07-06

Nie polecam, ponieważ zamówiony towar miał dotrzeć po 2 dniach, ale z powodu naszego planowanego wyjazdu i potrzeby środków na komary, upewniliśmy się, czy na pewno go dostaniemy. Niestety, dostarczono go dopiero podczas naszej nieobecności za granicą, przez co paczka została odesłana do nadawcy. Nadawca nas ignorował i opowiadał kawały na temat niepowodzenia dostawy. Po miesiącu ostatecznie odebrał przesyłkę, ale nie zwrócił pieniędzy.

1 / 5 2017-06-24

Nie kupować absolutnie. Właściciel jest oszustem i burakiem.

3 / 5 2017-04-25

Sklep udaje, że ma produkty na swojej stronie internetowej, ale tak naprawdę ich nie ma. Do tego, kiedy poprosiłem o zmianę adresu e-mail, dostałem odpowiedź "ok", ale moje żądanie nie zostało spełnione. Dowiedziałem się o tym wszystkim przez telefon, ale rozmówca nie był uprzejmy ani nawet nie przedstawił się. Był niegrzeczny i arogancki. Nie był w stanie nawet wyjaśnić, dlaczego jego "specjalista" nie zmienił mojego adresu e-mail. Nie polecam tego sklepu! To po prostu amator!

Rzetelne opinie o Bron-militaria.pl

Bron-militaria.pl

Siedziba
Bytom

WWW
http://www.bron-militaria.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie