Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Browar PROST Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Browar PROST
5 / 5 2022-12-22

Jedynie publikuję swoje opinie, kiedy jestem pewien, że nie zostaną cenzurowane lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje komentarze są widoczne od razu po dodaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. To pokazuje, że strona nie boi się krytyki, a ja z kolei szanuję to podejście.

5 / 5 2022-06-26

Oprócz pisania recenzji na temat sprzedających i ich produktów, również często sprawdzam ich. Dzięki tej stronie udało mi się uniknąć nawiązania umowy z niegodnym zaufania przedsiębiorcą kilka razy. Zamiast tego, znalazłem rzeczywiście solidną markę, której jestem wiernym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-06-06

Bardzo się cieszę, że mam okazję pomagać innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu lub usługi oraz w wyborze godnego zaufania partnera do inwestycji. Uważam, że wielką zaletą tego portalu jest to, że nie cenzurują się tu opinii. Komentarze są publikowane bez opóźnień i nie są modyfikowane przez moderatorów.

5 / 5 2021-12-23

Sprawdzam i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, gdy mam pełne przekonanie, że nie zostanie ona "sprzątnięta" lub usuwana przez moderatora portalu. Tutaj wszystkie moje komentarze są widoczne praktycznie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy też dużego przedsiębiorstwa. Widać, że nie boicie się konfrontacji. I dlatego tak bardzo szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-12-19

Zupełnie inne piwo od tego co się produkuje na masową skalę!

Rzetelne opinie o Browar PROST

Browar PROST

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.browarprost.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 321 07 47

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie