Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

BTJot Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BTJot
5 / 5 2022-05-03

Ostatnio przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich portfolio głównie w wizytówce Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak zawsze zaglądam także tutaj. Czasem opinie bywają mało konkretne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym artykule. Jednak z drugiej strony jestem pewny, że właściciele tej platformy nie manipulują wypowiedziami.

5 / 5 2021-07-17

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o sprzedawcach. Zdecydowanie częściej sprawdzam ich wiarygodność. Dzięki temu już dziesięć razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym dostawcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na zaufaną firmę, z którą utrzymuję stałą relację jako lojalny klient. Cieszę się, że jesteście dostępni.

0 / 5 2017-08-03

Nie można nic dodać, nic ująć. Wielokrotnie skorzystałam z usług tej firmy i zawsze otrzymałam cierpliwe wyjaśnienia oraz sprzęt został naprawiony i działa do dziś. Co ważne, nawet po kilku miesiącach mogę zgłosić prośbę i otrzymać pomoc bez dodatkowych opłat. Działają wyraźnie na jakość, a nie na ilość. Dodatkowo, chętnie pomagają również online. Jeśli będzie więcej tak rzetelnych firm, to Polsce będzie się dobrze powodzić.

Rzetelne opinie o BTJot

BTJot

Siedziba
Warszawa

WWW
http://btjot.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie