Kategorie: / Motoryzacja

BTMcar Sp.z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BTMcar  Sp.z o.o.
5 / 5 2021-06-15

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie tylko za pomocą wyszukiwarki Google oraz na profilach na Facebooku. Teraz jednak obowiązkowo sprawdzam je również tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są niezwykle emocjonalne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie. Jednak możemy być pewni, że administratorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2021-05-12

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w wybieraniu idealnego produktu, zamawianiu usługi dostosowanej do ich potrzeb i wskazaniu sprawdzonego sklepu. Na szczególną uwagę zasługuje, moim zdaniem, fakt, że w tym miejscu nie dokonuje się żadnych zmian w opinii klientów. Opinie są praktycznie natychmiastowo publikowane na platformie i nic nie jest modyfikowane przez zarządzających.

5 / 5 2018-07-17

Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez wypożyczalnię. Mają świetne, nowoczesne samochody, które są zawsze czyste i zadbane. Obsługa jest profesjonalna i zawsze chętna do pomocy. Ceny wynajmu są również bardzo przystępne. Gorąco polecam tę wypożyczalnię wszystkim, którzy są zainteresowani wynajęciem samochodu.

5 / 5 2018-05-11

Miła obsługa, czyste samochody, przyzwoita cena wynajmu. Polecam

0 / 5 2017-06-11

Ta firma ma doskonałą flotę świeżych samochodów, wygodne warunki wynajmu, bez ukrytych opłat i niskie ceny najmu. Obsługa jest przyjemna i pomocna w przypadku awarii samochodu - dostarczają zastępczy na czas naprawy. Firma zasługuje na polecenie.

0 / 5 2017-06-11

Przedsiębiorstwo ma świetną flotę świeżych pojazdów, wygodne warunki wynajmu, brak ukrytych opłat oraz niskie koszty najmu. Obsługa jest miła i pomocna w przypadku awarii, dostarczając zastępczy samochód na czas naprawy. Ta firma zasługuje na polecenie.

Rzetelne opinie o BTMcar Sp.z o.o.

BTMcar Sp.z o.o.

Siedziba
Bobrowniki

WWW
http://btmcar.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie