Kategorie: / Motoryzacja

BTMcar Sp.z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BTMcar  Sp.z o.o.
5 / 5 2021-06-15

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-05-12

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2018-07-17

Wypożyczalnia bardzo profesjonalna,posiada dobre samochody,nowe,czyste z pełną obsługą profesjonalną,niskie ceny wynajmu.Polecam zainteresowanym wynajmę samochodu.

5 / 5 2018-05-11

Miła obsługa, czyste samochody, przyzwoita cena wynajmu. Polecam

2017-06-11

Firma posiada bardzo dobrą flotę nowych samochodów, dogodne warunki wynajmu, bez ukrytych kosztów, niskie ceny wynajmu. Miła obsługa, pomocna w przypadku awarii samochodu-dostarczony zastępczy na okres naprawy. Firma godna polecenia.

Rzetelne opinie o BTMcar Sp.z o.o.

BTMcar Sp.z o.o.

Siedziba
Bobrowniki

WWW
http://btmcar.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie