Kategorie: / Budownictwo

Budomiks.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Budomiks.pl
5 / 5 2022-11-21

Nie tylko przedstawiam tutaj swoje recenzje na temat sprzedawców i ich produktów. Najprawdopodobniej częściej to czytam. Dzięki tej stronie kilka razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z dostawcą, który nie szanował klienta. Zamiast tego odkryłem naprawdę solidną markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Dobrze, że u was jesteście.

5 / 5 2022-08-03

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one manipulowane lub ukrywane przez osobę zarządzającą serwisem. Tutaj moje komentarze są widoczne prawie natychmiast po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boicie się konfrontacji. Dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-08-06

Dotychczas zawsze przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilu firmy w Google i na Facebooku. Teraz jednak, zobowiązany, czytam je również tutaj. Niekiedy komentarze są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, więc nie dają dużo informacji o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie usuwają niczego.

5 / 5 2021-08-02

Nie tylko dzielę się tutaj opiniami na temat sklepów i usługodawców. Bardziej skupiam się na analizowaniu ich. Dzięki temu miejscu udało mi się uniknąć już pięciokrotnie relacji z nieuczciwymi sprzedawcami, którzy działają na niekorzyść konsumentów. Zamiast tego, znalazłem naprawdę godną zaufania firmę, której jestem wiernym klientem do dziś. Cieszę się, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-01-14

Serdecznie wszystkim polecam!

Rzetelne opinie o Budomiks.pl

Budomiks.pl

Siedziba
Stopnica

WWW
https://budomiks.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 570 032 032

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie