Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród

Budosław.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Budosław.pl
5 / 5 2018-07-19

Jestem bardzo zadowolona!

5 / 5 2018-06-16

Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności Pana Sławomira Kowala w dziedzinie robót takich jak prace związane z wodociągami i kanalizacją, a także instalacją centralnego ogrzewania, stolarką, murarstwem i elektroinstalacją. Jego wiedza w tych dziedzinach jest nieoceniona i zawsze jest w stanie pomóc w doradztwie oraz wykonaniu prac. Efekty końcowe realizowanych przez niego projektów są naprawdę imponujące. W moim przekonaniu, Pan Kowal jest jednym z najlepszych fachowców w swojej dziedzinie i zawsze jest gotów służyć swoją pomocą.

0 / 5 2018-04-16

Kolega polecił mi Pana Sławomira Kowala. Po dzisiejszej zakończonej usłudze, mogę stwierdzić, że jest on wyjątkowo kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest doskonałym doradcą, na którego można się finansowo polegać, a przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem.

5 / 5 2018-03-03

Pan Sławomir przeprowadził u nas kilka prac, takich jak wymiana centralnego ogrzewania, instalacja wody i prądu oraz wykonanie pięknej łazienki. Jest on bardzo zaangażowany w swoją pracę i posiada ogromną wiedzę na temat tego, co robi. To uczciwy człowiek, który sam potrafi zorganizować wszystko co potrzebne, a inwestor nie musi martwić się o nic. Pan Sławomir jest znakomitym doradcą i zawsze gotów do pomocy. Można mu zaufać w wielu kwestiach, a jego usługi są bardzo godne polecenia.

2018-02-28

Firma godna zaufania, rzetelny Partner do współpracy.

5 / 5 2018-02-19

Osoba o wysokich umiejętnościach i profesjonalizmie, która z pewnością warto polecić, posiada wiedzę o nowoczesnych technologiach oraz precyzyjne umiejętności manualne, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy i zadowolenie klientów. Ja sam prowadzę firmę budowlaną i gorąco polecam.

5 / 5 2018-01-19

Firma BUDOSŁAW Sławomir Kowal to godny zaufania, solidny i rzetelny wykonawca. Polecam usługi firmy BUDOSŁAW

5 / 5 2017-10-21

Firma budowlana, z którą mieliśmy przyjemność współpracować, jest najlepsza w swojej branży. Pan Sławomir, który jest jej pracownikiem, wyróżnia się uczciwością, precyzją oraz szeroką wiedzą z zakresu budownictwa. Jest dobrym fachowcem i wartościowym doradcą. Zapoznał się z nowymi technologiami budowlanymi, co pozwala mu na oferowanie usług z zakresu wykończenia wnętrz, instalacji centralnego ogrzewania, montażu okien, układania podłóg, budowy domków jednorodzinnych, projektowania wentylacji i elewacji oraz wielu innych. Wszystkie wykonane prace są na wysokim poziomie, zarówno pod względem jakości usług, jak i wyboru odpowiednich materiałów. Gorąco polecamy tę firmę. Piotr Tobor

0 / 5 2017-07-03

Firma BUDOSŁAW Sławomir Kowal zdobyła reputację jako godny zaufania i solidny partner. Z całkowitym przekonaniem polecamy usługi BUDOSŁAW Sławomir Kowal jako firmę, która spełnia najwyższe standardy jakości w swoim obszarze działalności.

0 / 5 2017-07-03

Firma BUDOSŁAW Sławomir Kowal została rozpoznana jako firma godna zaufania i solidny partner. Zdecydowanie polecamy usługi BUDOSŁAW Sławomir Kowal jako firmy, które spełniają najwyższe standardy jakości w swoich usługach.

0 / 5 2017-06-04

"Firma Budosław zajmuje się budową domów jednorodzinnych. Jako główny wykonawca, zajmą się budową wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 198m2. Mają dobre źródła zaopatrzenia w materiały budowlane oraz odpowiednie kontakty handlowe z podwykonawcami i dostawcami. Mogą także doradzić klientowi w kwestii wyboru rozwiązań. Jakość wykonania domu, który został oddany INB trzy miesiące temu, jest na dobrym poziomie, jednak zależy od dalszej eksploatacji. Zalecają, aby wszelkie ustalenia dotyczące zmian wynikających z ustnego porozumienia, zostały spisane na papierze i zaakceptowane przez obie strony, co ułatwi finalizację inwestycji. Ogólnie, współpraca z firmą Budosław przez prawie dwa lata przebiegała dobrze. Inwestor otrzymał gwarancję na 24 miesiące."

5 / 5 2017-05-27

Bardzo rzetelna firma płatności regulowane w terminie. Polecam

0 / 5 2017-05-21

Pan Sławomir Kowal posiada znaczną ilość informacji, które hojnie się dzieli w sposób przyjazny. Wykonuje swoje obowiązki z precyzją. Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie skorzystam z jego usług. A dzisiaj poleciłam go moim znajomym.

0 / 5 2017-05-21

Sławomir Kowal to osoba, która posiada bardzo dużą wiedzę i chętnie dzieli się nią w przyjazny sposób. Wykazuje się starannością i dokładnością w wykonywanej pracy. Mam nadzieję, że w przyszłości będę jeszcze wielokrotnie korzystał/a z jego usług. Dzisiaj poleciłem/a go również moim znajomym.

Rzetelne opinie o Budosław.pl

Budosław.pl

Siedziba
OŻAROWICE, ZENDEK

WWW
http://www.budoslaw.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie