Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród

Budosław.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Budosław.pl
5 / 5 2018-07-19

Jestem bardzo zadowolona!

5 / 5 2018-06-16

Oceniam Pana Slawomira Kowala w sprawie wszelkich robot jak np.wodnokanalizacyjych i centralnego ogrzewania a takze wszelkich robot stolarskich murarskich jak i elektroinstalacyjnych za super bardzo dobre.Jego wiedza w tym kierunku doradzanie wykonywanie jest bardzo dobra.Na koniec wszystkich robot widac piekny efekt.Pan Kowal jest ludzki i zawsze gotowy do pomocy. W mojej ocenie nalezy do jednych z najlepszych.

2018-04-16

Pana Sławomira Kowal polecił mi kolega, ale dzisiaj po skończonej usłudze którą wykonał, mogę śmiało ocenić go jako bardzo dobrego fachowca, zna swoje rzemiosło, bardzo dobry doradca, któremu można zaufać finansowo i przede wszystkim wspaniały człowiek.

5 / 5 2018-03-03

Pan Slawomir wykonal u nas prace takie jak wymiana centralnego ogrzewania wody pradu wykonal piekna lazienke oraz wiele wiele innych do swojej wykonywanej pracy wkłada wielkie zaangażowanie posiada wysoka wiedze na temat wykonywanej przez siebie pracy jest to człowiek bardzo uczciwy sam potrafi wszystko zorganizować jeśli chodzi o materialy inwestor nie musi się o nic martwic zawsze gotowy do pomocy bardzo uczciwy w wielu kwestiach potrafi dobrze doradzić można mu zaufac bardzo polecam Pana Slawomira!!!

2018-02-28

Firma godna zaufania, rzetelny Partner do współpracy.

5 / 5 2018-02-19

Fachowiec naprawdę godny polecenia, znajomość technologii oraz fachowa ręka to sukces dobrej pracy i zadowolenia klienta. Polecam a sam prowadzę firmę budowlaną.

5 / 5 2018-01-19

Firma BUDOSŁAW Sławomir Kowal to godny zaufania, solidny i rzetelny wykonawca. Polecam usługi firmy BUDOSŁAW

5 / 5 2017-10-21

Najlepsza firma budowlana z jaką kiedykolwiek współpracowaliśmy. Pan Sławomir jest osobą uczciwą, bardzo dokładną i znającą się na budowlance. Dobry fachowiec oraz doradca. Bardzo dobrze zna nowe technologie budownictwa. Wykończenie wnętrz, centralne ogrzewanie,okna, podłogi,domki jednorodzinne,wentylacje,elewacje,idt Wszystko na wysokim poziomie-jakość usług i dobór materiałów. Polecamy. Piotr Tobor

2017-07-03

Firma BUDOSŁAW Sławomir Kowal dała się poznać jako rzetelny,wiarygodny i solidny partner.Z pełnym przekonaniem rekomenuje usługi BUDOSŁAW Sławomir Kowal jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

2017-06-04

FUH BUDOSŁAW. Zakres robót - główny wykonawca budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 198m2. Dobra organizacja zapewnienia materiałów budowlanych oraz szerokie kontakty na rynku podwykonawców i dostawców. W zakresie doradztwa rozwiązań pod klienta można oczekiwać fachowej pomocy. Jakość wykonania na chwilę obecną oceniam na dobrą (dom odebrany przez INB trzy miesiące wstecz, a trwałość i jakość wykonania można dopiero określić po dłuższym okresie eksploatacji). Jednak wszystkie uzgodnienia ustne w zakresie wprowadzania zmian dobrzej jest przelać na papier z akceptacją obydwu stron, co pomoże w wyeliminowaniu problemów podczas finalizacji inwestycji. Forma ustna dwustronnych ustaleń się nie sprawdza w tym przypadku. Podsumowując prawie dwu-letni kontakt z firmą „Budosław” oceniam jako dobry. Udzielona gwarancja 24m-ce. Inwestor.

5 / 5 2017-05-27

Bardzo rzetelna firma płatności regulowane w terminie. Polecam

2017-05-21

Pan Sławomir Kowal posiada dużą wiedzę, którą w życzliwy sposób się dzieli. Swoją pracę wykonuje dokładnie. Liczę, że jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. A dzisiaj poleciłam go znajomym:)

Rzetelne opinie o Budosław.pl

Budosław.pl

Siedziba
OŻAROWICE, ZENDEK

WWW
http://www.budoslaw.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie