Kategorie: / Turystyka i wypoczynek / Usługi

Buksa Travel Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 0
opinie o Buksa Travel Sp. z o.o.
0 / 5 2018-11-29

Wraz z mężem i dwójką dzieci spędziliśmy wakacje w Bułgarii, konkretnie w Kitenie, od 26 czerwca do 7 lipca. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla obsługi hotelu Kiten-Palace, za wspaniałą opiekę. Przede wszystkim, chcemy podziękować Pani Klaudii, która stworzyła wspaniałą atmosferę podczas naszego pobytu. Organizowała wieczorki taneczne, które trwały do późnych godzin nocnych, oraz zawsze chętnie pomagała nam poradą i pomocą. Kiten to bardzo atrakcyjne miejsce turystyczne, które nie tylko nam się podobało. Jedyną uciążliwością była podróż autokarem, która trwała ponad 24 godziny. Dlatego chcielibyśmy prosić o organizację tanich przelotów samolotowych w przyszłości. Chętnie skorzystamy z usług Państwa, ale już nie zamierzamy wytrzymywać tak długiej podróży autokarowej. Dziękujemy jeszcze raz i czekamy na ofertę tanich linii lotniczych.

0 / 5 2018-09-16

Chcielibyśmy wyrazić nasze serdeczne podziękowania i uznanie dla Pana Janusza Buksy, właściciela Buksa Travel, oraz dla Pana Jacka, Pani Małgosi - tłumaczki języka włoskiego oraz wszystkich pracowników hoteli Villa Maria i Venezia w Cesenatico. Dziękujemy za ich bezinteresowną i natychmiastową pomoc, którą otrzymaliśmy podczas naszego pobytu we Włoszech, kiedy moja żona ciężko zachorowała. Przez kilkanaście dni spędzonych przez nią w szpitalu, ja miałem możliwość korzystać z pomocy i wsparcia Pana Buksy oraz jego pracowników. Zapewniono mi przedłużony pobyt w hotelu, codzienny transport do szpitala oraz tłumacza języka włoskiego, który pozwalał mi być na bieżąco informowanym o stanie zdrowia mojej żony. Zawsze uważaliśmy, że dobry uczynek zawsze powraca z podwójną mocą, i wierzymy, że tak właśnie będzie i w tym przypadku. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca za okazaną nam pomoc. Danuta i Janusz Zacharscy z Ostrowca Świętokrzyskiego.

0 / 5 2017-04-03

Odpoczynek na najwyższym poziomie. Personel z Polski zawsze gotowy, aby zapewnić pomoc i obsługę. Można cieszyć się zarówno smacznymi daniami kuchni polskiej, jak i włoskiej, które serwowane są w czystym i zadbany hotelu. Okolica hotelu oraz plaża są również bez zarzutu. Nie mogę niczego innego, tylko polecić to miejsce. Serdecznie pozdrawiam.

0 / 5 2017-04-03

Wakacje na najwyższym poziomie. Personel z Polski zawsze gotów służyć pomocą, pyszne jedzenie o charakterze zarówno polskim, jak i włoskim, hotel utrzymany w czystości i z dbałością o szczegóły. Zarówno okolica hotelu, jak i plaża są doskonale utrzymane. Nie mam nic do zarzucenia, tylko mogę polecić. Serdecznie pozdrawiam.

Rzetelne opinie o Buksa Travel Sp. z o.o.

Buksa Travel Sp. z o.o.

Siedziba
Inwałd

WWW
http://www.buksatravel.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 338117726

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie