Kategorie: / Dla Dzieci

Bumik.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bumik.eu
5 / 5 2022-06-25

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poprawione lub usunięte przez moderatora strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są widoczne prawie od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą małej firmy lub dużej spółki kapitałowej. Widzę, że nie boisz się tego. Dlatego tak bardzo szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-02-28

Uważam, że każdy człowiek powinien mieć prawo do wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług czy firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jasne jest, że zawsze można spotkać niezadowolonego klienta, ale kiedy zauważam, że jakaś firma otrzymuje prawie same negatywne komentarze, to nie decyduję się na zakup, ponieważ na pewno nie powstały one bez powodu.

0 / 5 2018-02-24

Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na mojego e-maila oraz napotykam trudności w dodzwonieniu się. Dostałam przesyłkę, której nie zamówiłam. Mimo moich prób nawiązania kontaktu i prośby o wymianę, ze strony sklepu nie było żadnej reakcji. Przesyłka podróżowała przez ponad tydzień.

0 / 5 2018-02-24

Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na e-mail ani nie mogłam się dodzwonić. Otrzymałam przesyłkę, której nie zamówiłam. Pomimo moich prób skontaktowania się ze sklepem i prośby o wymianę, nie uzyskałam żadnej reakcji. Przesyłka podróżowała przez ponad tydzień.

Rzetelne opinie o Bumik.eu

Bumik.eu

Siedziba
Olkusz

WWW
http://bumik.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie