Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Buongiorno Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Buongiorno
5 / 5 2023-02-10

Jestem szczęśliwy, że mogę pomagać innym ludziom w dokonywaniu odpowiednich wyborów produktów, zamawianiu dostosowanych usług lub znalezieniu prawdziwie uczciwych przedsiębiorców. To miejsce ma ogromne zalety z mojego punktu widzenia, ponieważ nie ma tu moderacji opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-19

Sprawdzam i opisuję swoje wrażenia tylko wtedy, gdy wiem, że nikt nie poprawi ani nie usunie mojej recenzji. Na tej platformie moje komentarze są widoczne natychmiast, bez względu na ich treść i to, czy są pozytywne czy negatywne, odnoszą się do lokalnej firmy czy do lidera rynku. To miejsce jest cenne dla mnie, ponieważ nie boję się tutaj wypowiedzieć swojego zdania.

5 / 5 2022-07-10

Do niedawna korzystałem jedynie z wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych, aby sprawdzić opinie konsumentów o firmach i ich ofercie. Teraz równie ważne jest dla mnie także sprawdzenie ich tutaj. Czasami recenzje są skąpe w informacje, więc nie zawsze dowiadujemy się dużo o samym produkcie. Jednak to sprawia, że mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

1 / 5 2022-03-04

Tragedia

5 / 5 2021-08-15

Zjadłem całą zamówiona pizzę z nieukrywaną przyjemnością :D

5 / 5 2021-07-01

Według mnie, każdy ma prawo do wygłoszenia konstruktywnej krytyki na temat produktów, usług lub marek, z którymi miał doświadczenie. Oczywiście, trudno jest zaspokoić wszystkich klientów, ale jeśli widzę, że ktoś ma jedynie coś negatywnego do powiedzenia, to przestaję się tym przejmować, gdyż są małe szanse, że wszyscy się mylą.

Rzetelne opinie o Buongiorno

Buongiorno

Siedziba
Skawina

WWW
http://www.pizzeriabuongiorno.pl/

Email
-

Telefon
535 89 37 17

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie