Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Burger Bistro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Burger Bistro
5 / 5 2023-01-19

Poza pisaniem opinii o sprzedawcach i ich ofertach, korzystam również z tego portalu do ich sprawdzania. Dzięki temu unikłem wielokrotnie podpisywania umowy z niezalecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem zaufaną markę, z którą jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że ten portal istnieje.

5 / 5 2022-03-27

Oceniam i publikuję moje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one usuwane lub modyfikowane przez właścicieli platformy. Na tym portalu moje opinie są natychmiast widoczne dla wszystkich, niezależnie od ich natury - pozytywnej, negatywnej, dotyczącej małej firmy lub dużej korporacji. Podziwiam fakt, że nie dajecie się zastraszyć i cenię to w was.

5 / 5 2022-01-26

Rozumiemy, że zarówno marki, jak i politycy, mają tendencję do wielkich obietnic, ale rzeczywistość nie zawsze odpowiada tym deklaracjom. Dlatego, moim zdaniem, pozytywnie należy odebrać fakt, że w Internecie istnieją miejsca, gdzie firmy mogą promować swoje produkty i otrzymać odpowiedź od klientów. Dzięki temu, wiarygodne i skupione na klientach firmy mogą zyskać uznanie, a nieuczciwe firmy ponoszą konsekwencje ze strony klientów. Dziękujemy!

5 / 5 2021-12-24

Na tej stronie nie tylko dzielę się opiniami o sprzedawcach i ich ofertach, ale także często je analizuję. Dzięki tej platformie kilkukrotnie byłem w stanie uniknąć związania się umową z nieodpowiedzialnym sprzedawcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego zdecydowałem się na firmę, która faktycznie jest godna zaufania, i jestem jej lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że taka strona istnieje.

5 / 5 2021-09-05

Sprzedawane tu burgery to pierwsza klasa!

Rzetelne opinie o Burger Bistro

Burger Bistro

Siedziba
Piła

WWW
https://www.burgerbistro.pl/

Email
-

Telefon
794 123 135

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie